paragraf-blacha

Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Olkuszu na skrzyżowaniu drogi krajowej 94 z ulicą Rabsztyńską w dniu 7. stycznia 2014 roku około godziny 19.00. W zdarzeniu brał udział samochód marki Nissan Qashqai w kolorze szarym. Kierujący pojazdem uderzył w skrzynkę sterującą sygnalizacją świetlną a następnie w drzewo. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod nr tel. 32 6478 234 lub 997.

 

Policja szuka świadków zdarzenia drogowego z dnia 23-24. grudnia 2013 roku. Na drodze krajowej 94 w Olkuszu przy wyjeździe z Biedronki doszło do uszkodzenia słupka znaku U 4b (tablica rozdzielająca). Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z prowadzącą postępowanie pod nr tel. 32 6478 235 lub 997.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hura
Hura
10 lat temu

Właścicielowi samochodu Nissan Qashqai w kolorze szarym, który był uprzejmy rypnąć w skrzynkę sterującą sygnalizacją świetlną (szkoda, że również w drzewo!) pragnę w imieniu własnym i, śmiem twierdzić, wszystkich zmotoryzowanych użytkowników naszego miasta, serdecznie i gorąco podziękować za oddanie nam nieocenionej przysługi. Dzięki Panu/Pani to ch***olerne skrzyżowanie nareszcie zostało wyposażone w światła, które sensownie zsynchronizowano – można skręcić w każdą stronę lub jechać na wprost bez obawy, że zaliczymy szybkie bum. Gdyby Pan/Pani nie przygrzmocił w tę skrzynkę, nikt nigdy by tego dziadostwa nie zmienił. Mam nadzieję, że Panu/Pani nic groźnego w efekcie kraksy się nie stało i że miał Pan/Pani opłacone AC. Dziękujemy, życzymy zdrowia i szerokiej drogi.