Klucze

750 kg suchej i mokrej karmy, smycze, obroże, miski – to efekt drugiej edycji zbiórki dla zwierząt ze schroniska Rafik w Bolesławiu, zorganizowanej przez Komitet Społeczny „Pomagamy” w Kluczach, przy udziale strażaków – ochotników z OSP Klucze. Do pomocy psom i kotom zachęcaliśmy na naszych łamach.

Pierwszy raz zbiórka odbyła się przed rokiem. Zainteresowanie było spore, więc organizatorzy postanowili, że będą kontynuować akcję. W tym roku osoby chcące wesprzeć  psy i koty ze schroniska mogły przekazywać karmę i akcesoria od początku kwietnia do końca maja. Zebrano o wiele więcej niż w pierwszej edycji.

– Dziękujemy najpiękniej wszystkim osobom, które wsparły tegoroczną zbiórkę dla zwierząt. Bez Was nie byłoby tej akcji, a przekazane produkty wspomogą działalność schroniska. Dziękujemy również strażakom z OSP Klucze za włączenie się do akcji. Pokazaliście, że jesteście prawdziwymi druhami niosącymi szeroką pomoc – mówią organizatorzy zbiorki: Kinga Sierka, Sebastian Sierka i Michał Bromblik, zapraszając jednocześnie do kolejnej edycji za rok.

Karma oraz akcesoria dla zwierzaków trafiły już do schroniska.

fot. organizatorzy akcji

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o