Klucze

750 kg suchej i mokrej karmy, smycze, obroże, miski – to efekt drugiej edycji zbiórki dla zwierząt ze schroniska Rafik w Bolesławiu, zorganizowanej przez Komitet Społeczny „Pomagamy” w Kluczach, przy udziale strażaków – ochotników z OSP Klucze. Do pomocy psom i kotom zachęcaliśmy na naszych łamach.

Pierwszy raz zbiórka odbyła się przed rokiem. Zainteresowanie było spore, więc organizatorzy postanowili, że będą kontynuować akcję. W tym roku osoby chcące wesprzeć  psy i koty ze schroniska mogły przekazywać karmę i akcesoria od początku kwietnia do końca maja. Zebrano o wiele więcej niż w pierwszej edycji.

– Dziękujemy najpiękniej wszystkim osobom, które wsparły tegoroczną zbiórkę dla zwierząt. Bez Was nie byłoby tej akcji, a przekazane produkty wspomogą działalność schroniska. Dziękujemy również strażakom z OSP Klucze za włączenie się do akcji. Pokazaliście, że jesteście prawdziwymi druhami niosącymi szeroką pomoc – mówią organizatorzy zbiorki: Kinga Sierka, Sebastian Sierka i Michał Bromblik, zapraszając jednocześnie do kolejnej edycji za rok.

Karma oraz akcesoria dla zwierzaków trafiły już do schroniska.

fot. organizatorzy akcji

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze