Bukowno

W dniu 7 kwietnia 2022 r., około godziny 8, doszło do pożaru drewnianego domu w Bukownie. Podczas akcji ratowniczo-gaśniczej przeprowadzonej przez strażaków, znaleziono ciało 83-latki.

Zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego otrzymano od Powiatowego Centrum Powiadamiania Ratunkowego około godziny 8 rano. Z informacji wynikało, że w domu mogą znajdować się dwie starsze osoby. Na miejsce natychmiast skierowano służby. Podczas akcji ratowniczo-gaśniczej przeprowadzonej przez strażaków, znaleziono ciało 83-latki. W domu znajdował się również 79-letni mężczyzna, który wyszedł o własnych siłach. Mężczyzna z poparzeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Olkuszu.

Na miejscu wykonano czynności z udziałem prokuratora i biegłego z zakresu pożarnictwa oraz technika kryminalistyki. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do dalszych badań w Zakładzie Medycyny Sądowej. Trwają ustalenia śledczych co do przyczyny i okoliczności tego pożaru, a także szacowane są straty. Wstępnie wykluczono, by doszło do celowego podpalenia.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

3 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze