zamkowe powitanie lata

Już w najbliższy piątek (19. czerwca) w Rabsztynie szykuje się dobra zabawa. Stowarzyszenie Zamek Rabsztyn, Stowarzyszenie „Wszyscy dla wszystkich” oraz Socjalizacyjna Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Olkuszu zapraszają na festyn „Zamkowe powitanie lata”.

Impreza odbędzie się na terenie za restauracjami w Rabsztynie, w godz. 14.00 – 18.00. Organizatorzy zapowiadają szereg atrakcji: występy artystyczne solistów i zespołów z Klubu Osiedlowego „Przyjaźń” w Olkuszu, pokazy akrobatyczne w wykonaniu zawodników UKS Korona Olkusz i PMOS Chrzanów, gry i zabawy dla najmłodszych, prezentację sprzętu pożarniczego Ochotniczej Straży Pożarnej w Olkuszu, pokazy grupy ASG i pokazy ju – jitsu w wykonaniu zawodników UKS „Samuraj” Bukowno.

 

Swoje stoiska wystawią: Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkuszu, olkuska Straż Miejska i Nadleśnictwo Olkusz. Odwiedzający dwa ostatnie stoiska będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach. Przy stoisku Stowarzyszenia „Zamek Rabsztyn” będzie można wziąć udział w konkursie o historii zamku. Członkowie Stowarzyszenia bezpłatnie oprowadzą chętnych po obiekcie (o godz. 16.00 i 17.00, konieczny jest zakup biletu wstępu).

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hehe
Hehe
7 lat temu

Nooo, w piątek od 14 to 18 to idealne godziny. Jak o 17 wrócę z pracy to jeszcze będę miał godzinkę żeby zebrać dzieciaki i wpaść na zakończenie 🙂

retrs
retrs
7 lat temu

Zamek trzeba oddać w prywatny zarząd lub inną spółkę dopiero wtedy będzie można mówić o imprezach. Zabrać zarządzanie zamkiem MOK-owi.