baner rockowisko

Do 24 kwietnia przyjmowane są zgłoszenia zespołów rockowych do tegorocznego „Rockowiska”, które tradycyjnie odbędzie się 1 maja na scenie MOK-u. Impreza od wielu lat stanowi przegląd twórczości rodzimych kapel. Ta najlepsza otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. zł i możliwość wyjazdu na koncert do partnerskiego miasta Schwalbach am Taunus. Aby wziąć udział w tegorocznym „Rockowisku” należy przesłać do organizatora próbkę nagrań i kartę zgłoszeniową dostępną na www.mok.olkusz.pl.

 

W przeglądzie mogą uczestniczyć zespoły wykonujące każdą odmianę muzyki rockowej. Zespół, który chce wystąpić przed olkuskimi fanami rocka powinien wysłać minimum 3 zarejestrowane na nośniku cyfrowym utwory, opis zespołu oraz program (jakość nagrań nie wpływa na wynik kwalifikacji – materiał  muzyczny powinien być zgodny z brzmieniem koncertowym podczas przesłuchań). Organizatorzy zakwalifikują 10 zespołów, z których każdy będzie mógł dać półgodzinny koncert.

Organizatorzy zapewniają profesjonalną aparaturę nagłośnieniową 2x3kW/JBL, zestaw perkusyjny (możliwość zamontowania własnej stopy, werbla oraz dodatkowych talerzy), profesjonalne wzmacniacze gitarowe i basowe, statyw pod instrumenty klawiszowe.

Zgłoszenia należy wysyłać do 24. kwietnia na adres:
Miejski Ośrodek Kultury
ul.Fr. Nullo 29
32-300 Olkusz

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:  32 6431120 i 32 7065221 oraz przez adres e-mail: art@mok.olkusz.pl

3
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
3 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
lamecastmagdaeko Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
eko
eko

Współczuję mieszkańcom w pobliżu MOK. Trzeba być (moderacja), żeby urządzać komuś rykowisko pod oknami.

magda
magda

Czyli nie róbmy nic w olkuszu dla młodzieży. Za chwilę będą tylko imprezy dla uniwersytetu trzeciego wieku. Sami hejterzy mieszkają w tej dziurze?

lamecast
lamecast

TY eko ale to w budynku jest a nie na zewnetrzu! idac twoja logika trzeba kino zamknac bo bedzie CI przeszkadzac?

olkuszanie tylko hejtuja pochwalic juz kogos za cos jest ciezko … 🙂