pilkanozna

W miniony weekend poznaliśmy komplet wyników I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Olkusz. Do wielkich sensacji nie doszło, choć niektóre wyniki mogą być zaskakujące.

Chodzi przede wszystkim o rozmiary zwycięstw Legionu Bydlin i Strumyka Zarzecze. „Koniczynki” triumfowały aż 9:0 w Chechle z Centurią, natomiast B-klasowy Strumyk nie dał szans u siebie grającemu ligę wyżej Hetmanowi Dłużec, pokonując go w efektownym stylu 7:1.

Hitowym starciem w premierowej rundzie „Pucharu tysiąca drużyn” było jednak starcie w Kluczach, gdzie zmierzyli się dwaj przedstawiciele klasy okręgowej. Miejscowa Przemsza nie sprostała przy Rudnickiej Spójni Osiek, przegrywając wysoko 1:5. Identyczne wyniki zanotowano w Przegini – Promień ograł Wielmożankę i w Gorenicach, gdzie Leśnik po niezłej w swoim wykonaniu pierwszej połowie, po przerwie opadł z sił i dał się rozbić Prądnikowi Sułoszowa.

Druga runda pucharowych rozgrywek została wyznaczona na weekend 11-12 sierpnia, a więc jeszcze przed startem ligowych zmagań.

Komplet wyników I rundy Pucharu Polski w PPN Olkusz:
Olimpia Łobzów – Pogoń Miechów 0:3 (walkower)
Błysk Zederman – LZS Stare Bukowno 1:0
Dłubnia Jangrot/Trzyciąż – Unia Jaroszowiec 1:3
Strażak Przybysławice – Przebój Wolbrom 3:4
Przemsza Klucze – Spójnia Osiek 1:5
Centuria Chechło – Legion Bydlin 0:9
Strumyk Zarzecze – Hetman Dłużec 7:1
Spartak Charsznica – Piliczanka Pilica 0:2
Promień Przeginia – Wielmożanka Wielmoża 5:1
Leśnik Gorenice – Prądnik Sułoszowa 1:5
Ospel Wierbka – Orzeł Kwaśniów 5:0
KS Olkusz – wolny los

Uczestnicy II rundy PP: Pogoń Miechów, Błysk Zederman, Unia Jaroszowiec, Przebój Wolbrom, Spójnia Osiek, Legion Bydlin, Strumyk Zarzecze, Piliczanka Pilica, Promień Przeginia, Prądnik Sułoszowa, Ospel Wierbka, KS Olkusz.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments