1

W dniu 24 sierpnia 2019 r. w parku wokół Staropolskiego Dworku w Krzykawce odbył się Festyn Rodzinny. Słoneczna pogoda, rodzinna atmosfera i moc atrakcji przyciągnęły wielu mieszkańców Krzykawki, którzy przez długie godziny wspólnie miło i aktywnie spędzali czas.

Na spotkanie przybył również Wójt Gminy Bolesław Krzysztof Dudziński wraz z Panią wice Wójt Agatą Borkiewicz którzy rozdawali cukierki zgromadzonym dzieciom. Na uczestników pikniku w sobotnie popołudnie czekał pyszny poczęstunek. Nie zabrakło również innych darmowych atrakcji tj. dmuchanej zjeżdżalni, kuli wodnych, zabaw i konkursów (z nagrodami) prowadzonych przez animatora, malowania twarzy, fotobudki, przejażdżki na kucyku (dzięki Państwu Katarzynie i Marcinowi Stypa oraz Ali Dyllus i Ani Materka) oraz spotkania z pasjonatami wspinaczki górskiej (Karoliną Kubiczek i Marcinem Tkaczykiem). Niebywałą frajdą było również stanowisko Tarnogórskiej Drużyny Airsoftowej gdzie każdy zainteresowany mógł m.in. spróbować swoich sił w strzelaniu do celu.

2

Wspólna zabawa jest najlepszą formą integracji lokalnej społeczności. Dlatego cieszę się, że dzięki zaangażowaniu MOICH PRZYJACIÓŁ, pomocy OSP Krzykawa i szczodrości sponsorów Państwa: Janusza i Elżbiety Stanuch, Grzegorza i Marleny Cieślik, Agnieszki Knapik-Woźniak i Krzysztofa Woźniak oraz Dawida i Darii Dreksa udało się stworzyć niezapomnianą imprezę, którą uczestnicy będą długo wspominać.

Sołtys Sołectwa Krzykawka Ewa Czerwińska

3

4

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o