nagrody dla uczniów 2018 1

642 nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz Romana Piaśnika powędrowały do najlepszych młodych naukowców, sportowców i artystów z Gminy Olkusz oraz ich opiekunów. Jest to forma uhonorowania przedszkolaków i uczniów za ich wybitne osiągnięcia w minionym roku oraz podziękowania nauczycielom za ponadprzeciętny wkład w kształcenie olkuskiej młodzieży. Nagrody rzeczowe i dyplomy laureaci konkursów i olimpiad odebrali tuż przed wakacjami.

– Serdecznie Wam dziękuję za czas, jaki poświęcacie na rozwijanie swoich zainteresowań i naukę. Jestem pewien, że wasza praca zaprocentuje w przyszłości, czego z całego serca Wam wszystkim życzę. Słowa podziękowania kieruję również do waszych nauczycieli i rodziców. To dzięki ich wsparciu było możliwe osiągnięcie celów, jakie sobie postawiliście – mówił burmistrz Roman Piaśnik.
W tym roku przyznano 459 nagród dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych oraz 183 dla nauczycieli. 

nagrody dla uczniów 2018 2

O nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz dla laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych oraz nauczycieli, którzy przysłużyli się do ich sukcesów, wnioskowało 17 szkół i 7 przedszkoli.
– Jest to najwyższa jak dotąd ilość nagród burmistrza dla uczniów i nauczycieli za wybitne osiągnięcia. Wynika ona przede wszystkim z rekordowej ilości konkursów, zawodów i olimpiad o wysokiej randze, których laureatami byli młodzi olkuszanie. Są to efekty doskonałej pracy nauczycieli z uczniami zdolnymi, ale również tworzenia klas sportowych, organizowania zajęć dodatkowych i ciągłego inwestowania w infrastrukturę edukacyjną i sportową – komentuje Paulina Polak, dyrektor Samorządowego Zespołu Edukacji w Olkuszu.

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/pg/umigolkusz/photos/?tab=album&album_id=1054765308012643

UMiG Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zazdrosnik
zazdrosnik
5 lat temu

hojną przedwyborczą rękę ma nasz pan burmiszcz
gdyby tak jeszcze dawał ze swojego a nie z naszego

Rodzic Maluch
Rodzic Maluch
5 lat temu

Wielka feta, a nagrody – jak za festyn parafialny. Ni może nawet na festynie lepsze. Nasze władze oszczędzają na najmłodszych! Wstyd!

Nauczuciele
Nauczuciele
5 lat temu

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych. Brawo dzieciaki.