seniorzy rowery klucze

Zapraszamy 22 października od godziny 10:00 pod Dom Kultury w Kluczach. Czekają atrakcje – m.in. konkurs z nagrodami, bezpłatny przegląd techniczny roweru i warsztaty bezpiecznej jazdy. Po raz pierwszy w Polsce zapraszamy wszystkich seniorów na rowerach na „SenioRowerowy Weekend”, Bezpieczeństwo Seniorów!

Czeka na Was mnóstwo atrakcji: konkursy i upominki, warsztaty bezpiecznej jazdy i mobilny mechanik rowerowy. Instruktorzy i życzliwi policjanci doradzą i pomogą w bezpiecznej jeździe na rowerze.

 

Szanowni Seniorzy!
Zabierzcie swoje rowery i 22 października 2016 r. przyjedźcie do Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach! Najlepsi fachowcy zupełnie za darmo dokonają przeglądu technicznego waszych rowerów i usuną drobne usterki (każdy uczestnik warsztatu SenioRowerowego Weekendu bierze udział w konkursie, w którym nagrodą jest nowy, wygodny rower + kask – o konkursie czytaj niżej).

Zapraszamy, przybywajcie całymi rodzinami!

SenioRowerowy Weekend, Bezpieczeństwo Seniorów to nie tylko okazja do pogłębienia swojej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa na rowerze, to również szansa na wygranie nowoczesnego, wygodnego roweru i lekkiego kasku. Już w sobotę, 22 października 2016 r., w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach ul. Rudnicka 2, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zaprosi wszystkich ochotników do udziału w quizie dotyczącym bezpieczeństwa rowerzystów. Zdobądź maksymalną liczbę punktów i… wygraj!

Zapraszamy w sobotę 22 października 2016 r. od godziny 10:00. Rozstrzygnięcie konkursu godz. 15.30!

Zapraszamy również do Chechła! Tam w niedzielę 23 października 2016 r. przy Parafii p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny specjaliści bezpłatnie zbadają wzrok, a mobilny mechanik ponownie sprawdzi stan techniczny waszych rowerów.

Zapraszamy na SenioRowerowy Weekend!

Rafał Jaworski/UG Klucze

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze