drogi remonty klucze1

Zakończono przebudowę drogi i parkingu na ul. XXX-lecia PRL w Kluczach. Inwestycja obejmowała dwa zadania: „Modernizacja drogi i parkingów przy Przedszkolu” oraz  „Modernizacja drogi przy garażach na osiedlu”.

W pobliżu zmodernizowanego parkingu zostanie zrealizowana kolejna inwestycja – będzie to modernizacja oświetlenia. Wybrano już wykonawcę prac modernizacyjnych. Na osiedlu zostanie zamontowanych osiem słupów z szesnastoma oprawami ledowymi (będą one montowane na podwójnych, asymetrycznych wysięgnikach). W planie jest także przebudowa chodnika (między przedszkolem a blokiem nr 14).

 

drogi remonty klucze2

Na zlecenie Gminy Klucze wykonano naprawy nawierzchni na dwóch odcinkach dróg. Odnowiona nawierzchnia tłuczniowa pojawiła się na odcinku od drogi wojewódzkiej do stawu w Kluczach-Osadzie, popularnego miejsca rekreacyjnego (obecnie w użytkowaniu Stowarzyszenia Turystyczno-Wędkarskiego „Biała Przemsza”). Naprawa obejmowała odcinek o długości 370 m. Naprawę nawierzchni wykonano również na drodze Klucze-Pożogi (za cmentarzem), na odcinku 280 metrów.

Rafał Jaworski/UG Klucze

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze