zss spotkanie kolędowe 2016 1

„Dziecko w stajence” Boże Narodzenie 2016 „Ujrzycie na sianie Jezuska małego w gronie aniołków słodko leżącego. Pastuszków z darami, królów z ofiarami, dzieci, kwiatki i zwierzęta przed stajenki drzwiami. Wszystkich zapraszamy! Śpiewajcie i bawcie Dzieciątko z nami!” Takimi słowami rozpoczęło się 21 grudnia 2016 roku Spotkanie Kolędowe  w Zespole Szkół Specjalnych w Olkuszu. W przygotowanie tego spotkania od kilku tygodni zaangażowani byli wszyscy w naszej szkole. Na scenie wystąpili uczniowie z Zespołów Edukacyjno Terapeutycznych, Szkoły Podstawowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Szkoła Zawodowa przygotowała wigilijny stół a Gimnazjum przygotowało salę na tę uroczystość. Wszyscy wywiązali się  z przydzielonych zadań wspaniale.

zss spotkanie kolędowe 2016 2

Jasełka „Dziecko w stajence”, wspólny śpiew kolęd, piękna dekoracja i stroje, dzielenie się opłatkiem, obecność gości, smak i zapach wigilijnych potraw – to wszystko sprawiło, że spotkanie miało niezwykły charakter i wprowadziło zebranych w świąteczny klimat Świąt Bożego Narodzenia. 

zss spotkanie kolędowe 2016 3

Jak co roku został ogłoszony konkurs na najładniejszą choinkę przestrzenną. Każdy obecny gość, mógł oddać głos na swoją wybraną choinkę. Organizatorkami konkursu były pani Ewa Szatan oraz pani Karolina Piekoszewska.

Po zliczeniu głosów jury ogłosiła wyniki:
I miejsce – klasa ZET „E” – opiekun Pani Katarzyna Mędrek
II miejsce – klasa IV ,V SP – opiekun Pani Anna Stefańska
III miejsce – egzekwo: kalsa PDP „A” – opiekunowie Pani Beata Górnik oraz Pani Dyrektor Jolanta Mędrek, klasa I – III SP – opiekun Pani Iwona Zajączkowska

zss spotkanie kolędowe 2016 4

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2017!

ZSS w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze