sylwester bukowno

Bukowno tradycyjnie wita Nowy Rok w plenerze. Na sylwestrową dyskotekę zaprasza burmistrz Mirosław Gajdziszewski, miejscy radni oraz Miejski Ośrodek Kultury. Impreza na placu przy urzędzie rozpocznie się  o godz. 22.00.

Po noworocznych życzeniach składanych tuż przed północą odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Wspólne powitanie 2015 roku to propozycja zarówno dla tych, którzy nie zaplanowali sylwestrowej zabawy, jak i dla osób spędzających tę noc na domowych imprezach. Organizatorzy proszą o nie przynoszenie własnych materiałów pirotechnicznych z uwagi na bezpieczeństwo uczestników.

Wspólna zabawa potrwa do godz. 2.00.

 

7
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
7 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
PXTStasiumirosławtheonMłody Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PXT
PXT

Z czego się chcecie cieszyć? Z tego że jesteście starsi o kolejny rok? 😥
Ja tam bym świętował jakby czas do tyłu chociaż z dekadę poszedł, ile by błędów można naprawić. Ale nie ma lekko z roku na rok musimy się do jesionek szykować i na osiedle sztywnych sposobić.

Stasiu
Stasiu

[quote name=”mirosław”]Ciekawe za co bierze pensję dyrektorka MOK w Olkuszu? Powinni ta babę dawno zwolnić za nieróbstwo.Wstyd.MOK w Olkuszu to dno dna.[/quote]
Pretensje do pracownika za decyzje władzy. Burmistrz decyduje, a MOK wykonuje, tylko że Pan Piaśnik chyba ma za dużo do spłacania po ośmiu latach zaciągania kredytów, żeby imprezy robić.

mirosław
mirosław

Ciekawe za co bierze pensję dyrektorka MOK w Olkuszu? Powinni ta babę dawno zwolnić za nieróbstwo.Wstyd.MOK w Olkuszu to dno dna.

theon
theon

Jak cała rodzina burmistrza ma knajpy, to chłop nie może robić na rynku sylwestra ! 🙂

Młody
Młody

[quote name=”szymi”]olkusz schodzi na dziady[/quote]

na stare dziady …

szymi
szymi

olkusz schodzi na dziady

felik100
felik100

a w olkuszu nic nie ma i będzie heh takie mamy MDK w olkuszu.