waszeinterwencje

Po naszym artykule o wyborczych plakatach do redakcji nadesłano oświadczenie następującej treści: „W nawiązaniu do artykułu „Przeterminowanych plakatów czar – politycy posprzątajcie po wyborach” uprzejmie informujemy, że po otrzymaniu  informacji, ujawnionej przez Państwa dziennikarzy, niezwłocznie usunęliśmy wszystkie plakaty posła Jacka Osucha. Jak widać, czujne oko dziennikarzy „Przeglądu” wypatrzyło pod wiaduktem w Olkuszu wiszące jeszcze nasze plakaty wyborcze.

 

Za ich spóźnione usunięcie wszystkich serdecznie przepraszamy. Jednocześnie liczymy, że pozostali kandydaci z innych komitetów pójdą naszym śladem i niezwłocznie posprzątają materiały wyborcze. Wszyscy przecież chcielibyśmy mieszkać w czystej i schludnej okolicy. Za czujność dziennikarską Redakcji „Przeglądu Olkuskiego” jeszczeraz serdecznie dziękujemy! Łukasz Kmita, szef sztabu wyborczego Jacka Osucha”.

Kmita na nasz tekst zareagował błyskawicznie i po pracy zabrał się za roboty porządkowe. Drabina, zmiotka, ciepła woda – i jużkmita_plakat_2 można było ściągać plakaty z filarów kmita_plakat1pod wiaduktem.  Przepis szefa sztabu J.Osucha na powyborcze porządki jest prosty: polewamy plakat gorącą wodą, następnie za pomocą plastikowej zmiotki go zdrapujemy. Gdy pomimo tego papier będzie stawiał opór, sięgamy po szpachelkę. Zamierzony efekt został osiągnięty i pięć plakatów zniknęło. A egzamin z public relations Łukasz Kmita zdał na piątkę.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Młody
Młody
12 lat temu

No już dosyć tego sprzątania bo mu aż broda urosła …

bayo-bongo
bayo-bongo
12 lat temu

Jeśli publicznie ktoś jest opieprzany za naklejenie plakatów, to publicznie pokazał, że potrafi posprzątać. Jak dla mnie luz. Może redaktor Gazety Krakowskiej była zazdrosna o Przegląd? Tydzień temu to Kmita w Krakowskiej strzałkę do góry dostał.

ciekawska
ciekawska
12 lat temu

ta wymowna cisza Przeglądu chyba o czymś świadczy, bo komentarze w tej sprawie są systematycznie usuwane, mydli się oczy czytelnikom jakimiś ustawkami z czyszczeniem plakatów a o Niesułowickiej sprawie cisza……przestaję was czytac!

pytający
pytający
12 lat temu

[quote name=”ciekawski”]”Sprzedaż strategicznego terenu z fantastyką w tle”
Czy ktoś wam nakazał usuwać komentarze pod tym artykułem?
Wczoraj jeszcze były i dotyczyły zakupu ziemi przez synów pana Ryszki…[/quote]
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????

ObservatoreJlcusiano
ObservatoreJlcusiano
12 lat temu

Za Kmitą stoją dewotki, a tych w Olkuszu nie brakuje i mają się całkiem dobrze. Olkusz wiochą i dewotkami stoi, dlatego Kmitów i jemu podobnych obłudników u nas też jest pod dostatek.

wyborca l
wyborca l
12 lat temu

dzisiejsza krakowska pisze jak to Pan Kmita zadzwonił do redakcji GK aby iść z nim i zrobić mu zdjęcie jak będzie sprzątał plakaty posła Osucha. Oj obłudniku, a w niedzielę będziesz do mszy służył, oj będzie grzech. Grzech pychy.

karpek
karpek
12 lat temu

Sprawę Niesułowic ? co to za sprawa ? Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

Pozdrawiam

Zgredek
Zgredek
12 lat temu

ha ha ha – kolejny show w wykonaniu Pana Łukasza !!!!

czub
czub
12 lat temu

Show must go on, nie ważne jak się mówi, byle się mówilo. Dziennikarze zamiast zajać się z punktu widzenia miasta, ważnymi sprawami, np. dotyczącymi zaopatrzenia miasta w wodę, bezrobocie, czy sprawa bylego burmistrza i jego dzialek. Ja teraz pije herbate z cytryna i miodem, moze z tego tez zrobicie artykul??
Z uklonami,
czub

niesiuł
niesiuł
12 lat temu

szkoda mi tego Kmity , naiwny on jak dziecjak , PO sprytnie przykryl sprawe Niesułowic lansując Kmitę . Ciekaw jestem kto jest mózgiem tej zagrywki ?
w kazdym bądz razie zrobił to skutecznie .

miłość bliźniego
miłość bliźniego
12 lat temu

nie wtrącam się do bieżącej polityki, ale takie wiszenie kandydata na latarni jest bardzo inspirujące, zwłaszcza jak zostanie wybrany. Gdyby taki poseł jeden z drugim miał świadomość, że zadynda sobie w dowolnie wybranym przez elektorat momencie, byłoby mu znacznie łatwiej podejmować korzystne dla zwykłych obywateli decyzje.(moderacja)

majk
majk
12 lat temu

Ja tam sam posprzątałem. Jak zawisły na latarniach wokół mego bloku to zaraz je posprzątałem, bo by mnie w nocy się śniły.

ciekawski
ciekawski
12 lat temu

„Sprzedaż strategicznego terenu z fantastyką w tle”
Czy ktoś wam nakazał usuwać komentarze pod tym artykułem?
Wczoraj jeszcze były i dotyczyły zakupu ziemi przez synów pana Ryszki…

optymista
optymista
12 lat temu

Czytając komentarze poniżej nie mam ani cienia wątpliwości, że nie macie za grosz poczucia humoru. zamysł tego tekstu jest dla mnie tak jasny i zabawny, że do głowy by mi nie przyszło to wszystko, co wam przyszło. Usmiałem się do łez z tej akcji. Pani Wiolu – nie Pani wina, że takie sztywniactwo wokół. pozdrawiam!

qaz
qaz
12 lat temu

O tak napisze a pani pożal sie Boże redaktor pod artykułem umieści zdjęcie uśmiechniętego Komity , ha, ha.

jacek s
jacek s
12 lat temu

Oczekuje teraz, że wszyscy krytykanci Kmity z PO, SLD, PiS, PSL pójdą zapłacić mandat do Straży Miejskiej. Jak zapłacą mandat to jestem przekonany, że Przegląd o tym napisze…

draga
draga
12 lat temu

Po pierwsze:
Czemu zaczął sprzątać dopiero po interwencji Przeglądu?

Po drugie:

Czemu nie sfotografował się przy kasie, jak płaci grzywnę?

To by było coś, a tak to zwykły lans.
Niestety.

wnuczekzbabcidowodem
wnuczekzbabcidowodem
12 lat temu

4 lata ogłupiali nas zieloną wyspą,skutecznie.No to
to teraz łatwo połkniemy”trzeba Polaków przygotować na trudne czasy”.

Michałek
Michałek
12 lat temu

Chciał bym dodać coś jeszcze odnośnie tych plakatów i wyborów. Większość z was krytykuje pana Jana Orkisza ale jako jedyny posprzątał po sobie i nie robił z tego afery medialnej, oczywiście nie biegałem po całej gminie i nie sprawdzałem 😛 Przejrzałem forum i zauważyłem, że zostało nieco ,,odchudzone” a pamiętam pewien wątek odnośnie plakatów Pana O(PiS)ucha i tego, że są rozwieszane na wszystkich możliwych słupach w Olkuszu? No ale jak nie ma już tego tematu to nic a to nie poradzie.

Michałek
Michałek
12 lat temu

Witam wszystkich 😮 żal na to ,,Swojskie buractwo” patrzeć Łukaszek wielce postanowił posprzątać nagle się obudził! myślałem, że jako ,,wielki” radny sam zorganizuje sprzątanie i zadba o porządek w naszym mieście a gość robi wiejska pokazówkę, a na dodatek piszecie, że ,,pięć plakatów zniknęło,, 😮 Teraz mamy bić brawo, oddawać ukłony bo poseł z radnym zdecydowali posprzątać swój śmietnik, powinni dostać mandat za zaśmiecanie 🙂 A jak już sprzątają to niech pozbierają plakaty które wiszą jeszcze z kampanii na Burmistrza miasta.
Ps: Prośba do moderatora nie usuwaj postów!!!

lopuk
lopuk
12 lat temu

Posprzatał w miejscu gdzie jest blisko z redakcji PO. To stamtąd pożyczył pewnie drabinkę, wiaderko i panią ( specjalnie z małej litery) redaktor. Plakaty wisza w wielu miejscach. Czy pani redaktor bedie biegala z aparacikiem wszedzie gdzie Kmita bedzie je likwidowal?

Piotrekkk
Piotrekkk
12 lat temu

Ja tam wole, żeby się lansował i posprzątał niż krzyczał i te wyblaknięte materiały dalej wisiały… poza tym nie wiem skąd takie haloooo, kiedy się rozwiesza ileś tysięcy plakatów, zawsze o kilku się zapomni i gdzieś się zawierusza, nie głosowałem akurat na tego Osucha, bo mam inne preferencje, ale swoją droga to powinien pomnik postawić temu swojemu asystentowi że zorganizował taką dużą kampanie, podobno gość nawet dostał 4 razy więcej głosów niż w poprzednich…w co raczej nie wierzę, no ale nie to jest sednem. Grunt, ze się wziął i ogarnął jak gdzieś był syf.

Witek
Witek
12 lat temu

Platforma najbardziej zaśmieciła nasz rejon. Ich materiały (Sławiński, Gądek, Piasny) wiszą po całym powiecie. Nie interesuje mnie Kmita. Pytam – kiedy Panie i panowie z PO posprzątacie po wyborach?

żabcia
żabcia
12 lat temu

[quote name=”M.”]Myślę, że teraz zazdrość zżera Piasnego, Orkisza, Gądek i innych, że nie pomyśleli, aby zrobić taki gest w stronę wyborców. Kmita przeprosił i sam posprzątał. Reszta szczeka, a karawana jedzie dalej. Plakaty będą wisiały do Wielkanocy :P:P[/quote]
Bo to będą jaja wielkanocne a że przenoszone to trudno.

żabcia
żabcia
12 lat temu

Panie Łukaszu szacunek dla Pana .A Panu Posłowi Osuchowi tylko pozazdrościć mogą inni posłowie takiego pracownika.No cóż jaki młynarz taki młyn. 😆

M.
M.
12 lat temu

Myślę, że teraz zazdrość zżera Piasnego, Orkisza, Gądek i innych, że nie pomyśleli, aby zrobić taki gest w stronę wyborców. Kmita przeprosił i sam posprzątał. Reszta szczeka, a karawana jedzie dalej. Plakaty będą wisiały do Wielkanocy :P:P

mozliwy
mozliwy
12 lat temu

A cco to znaczy PO terminie , ?
skoro jest i ma sie dobrze to o co chodzi ???? 🙄

Ja
Ja
12 lat temu

Jan Orkisz to niech rządzi Gwarkiem a nie Przeglądem co ma być napisane, wydrukowane i gdzie… Przypomniały się czasy PZPR-u gdzie się robiło cenzure Panie Janie… łezka się w oku kręci co nie?

sumionko 1
sumionko 1
12 lat temu

jestem zszokowana ,pan panie Orkisz wisi nadal w b.wielu miejscach i wielu innych kandydatów,jakoś nie znalazł pan nikogo kto chętnego do usunięcia swojej podobizny !może sam pan z drabinką pobiega po województwie ,zamiast krytykować…fe

Jan Orkisz Radny UP
Jan Orkisz Radny UP
12 lat temu

Pani Redaktor . Pani robi bohaterów z tych co należą do parti Prawo i Sprawiedliwość i lamią prawo. Czy wszystkim pozostalym kandydatom poświęci pani tyle czasu co panu Kmicie?

qazz
qazz
12 lat temu

Jeśli ten pożal sie Boże artykuł ukaże sie w papierowym wydaniu PO to będzie szczyt niekompetencji właścicieli pisma. Zniża do poziomu brukowca. Ty Kmita lansuj sie dzialalnoscia zgodna z prawem a nie dzialaniami pozaprawnymi.

Gwarek
Gwarek
12 lat temu

Panie Pawle… a więc plakaty wiszą koło stomilu, koło poczty, koło PKP. Tak pan sprzątał…

nieraw
nieraw
12 lat temu

no nasz kmituś to ma chyba malo formalny układ z redaktorką… promuje go na całego

Maria-Joanna
Maria-Joanna
12 lat temu

Osoby z Komitetu Pana Pawła Piasnego zaraz po wyborach
posprzątały plakaty w Wolbromiu. Pan Paweł nie sprząta
do kamery tak jak Pan Kmita.

Pom
Pom
12 lat temu

Ciepła woda… ciekawe skąd wie Pani Redaktor? Może jakiś romans Kmity z WW??

grzęga
grzęga
12 lat temu

lans i tyle. zreszta co to za lans, skoro jest po terminie?
to już lepiej się nie chwalić, że się coś zrobiło po terminie, prawda?

kol
kol
12 lat temu

Ale sobie Kmita reklamę zrobił

qaz
qaz
12 lat temu

Ale tylko Komitę redakcja fotografuje i pisze śliniąc się z zazhwytu. Plakaty miały zniknąc do 10.11.2011 a dzisiaj jest 15.11.2011. Wszyscy mieli 30 dni aby to zrobić. Dla mnie dziennikarz który napisał ten artykuł to napisał zły artykuł i powinien za niego przeprosić ba działał na zlecenie.

Johnny
Johnny
12 lat temu

Kmita pokazał klasę. Czy innych będzie stać na coś takiego? Paweł Piasny wisi w kilkudziesięciu miejscach w Wolbromiu. Ciekawe jak długo???

Tomek.B
Tomek.B
12 lat temu

No tak… powinien zlecić firmie posprzątanie i plakaty wisiałyby jeszcze tydzień… A swoją drogą, gdyby wszyscy zapłacili katy, to do budżety z samego Olkusza wpłynęłoby ok 100 tys zł. 😛

zdziwiony
zdziwiony
12 lat temu

Robić sobie lans z tego , że nie wywiązało się ze swoich obowiązków we właściwym czasie to lekka przesada. Świadczy o bardzo niskim morale Pana Kmity, o jego niskich pobudkach. Wstyd Panie Kmita!!!

opik
opik
12 lat temu

A ja uważam , że za przekroczenie terminu sztab powinien zapłacić 5000 zł kary. I ten i wszystkie komitety które nie posprzatały w ustawowym terminie. To , że Kmita sam sprząta świadcvzy o tym , że nie ma zielomego pojęcia o zarządzaniu.

pendrak
pendrak
12 lat temu

Ktoś pisła, że sprzatają tak samo jak spełniają obietnice. Jak widać, Kmita dośc szybko działa. Brawo dla młodego radnego.