60lecie sp kosmolow

Okrągłe urodziny szkoły podstawowej w Kosmolowie świętowali uczniowie, nauczyciele, rodzice, mieszkańcy miejscowości, samorządowcy oraz przyjaciele placówki. Jubileuszowe uroczystości odbyły się na szkolnym placu. Urodzinowej atmosfery nie popsuła nawet deszczowa pogoda.

Po przywitaniu zaproszonych gości przez dyrektor Barbarę Adamuszek, uczestnicy obchodów mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych szczegółów z historii szkoły. Patronką placówki jest Maria Konopnicka. Twórczość nowelistki była tematem spektaklu, przygotowanego przez uczniów i przedszkolaków. Wychowankowie szkoły w Kosmolowie przekonali publiczność, że utwory Marii Konopnickiej są im świetnie znane. Nie zabrakło także pieśni patriotycznych i wierszy dla dzieci. Najmłodsi artyści po mistrzowsku zaprezentowali krakowiaka oraz taniec krasnoludków. Uczniowie „podstawówki” przygotowali dla swoich gości pokaz talentów muzycznych, wokalnych, tanecznych oraz sportowych.

Jak na jubileusz przystało, nie mogło zabraknąć ogromnego tortu. Ten w Kosmolowie był w kształcie budynku szkoły. Goście mogli również zwiedzić placówkę. Zwieńczeniem imprezy była zabawa taneczna.

Uroczystości 60 – lecia szkoły przygotowali: dyrektor Barbara Adamuszek, przedszkolaki, uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. 

Zobacz naszą fotogalerię:

{joomplu:48631}{joomplu:48624}{joomplu:48610}{joomplu:48600}

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze