W ramach Krakowskiego Nurtu Basketu Amatorskiego w minioną sobotę spotkali się finaliści ubiegłej edycji: D2M Beavers oraz ProActiv Sport. Tym razem Bobry, niezwyciężone w bieżącym sezonie,  pewnie pokonały mistrzów XX edycji,  wygrywając 103:79. D2M Beavers od początku meczu budowali przewagę nad zespołem ProActiv, kończąc pierwszą kwartę 28:19. Wyraźnie dało się odczuć brak kontuzjowanego Łukasza Kasperca, który swoją bezbłędną grą zapewnił drużynie ProActiv zwycięstwo w minionym sezonie. Bobry stawiły się w pełnym składzie, co umożliwiło częste zmiany i rotację na boisku. W drugiej kwarcie ProActiv podjął walkę, wygrał 36:21 i objął prowadzenie. Jednak w drugiej połowie Beavers dyktowali warunki i po wygraniu kolejnych kwart 32:15 i 22:10 zapewnili sobie trzecie z rzędu zwycięstwo w tym sezonie. – Dziś zagraliśmy naprawdę dobry mecz, współpracowaliśmy na boisku i każdy realizował swoje zadania – skomentował po meczu Filip Kościuk, niedościgniony  w liczbie zbiórek – w tym meczu odnotował ich 14. Nie zawiedli Łukasz Warmuz (28 punktów i  7 asyst) oraz Kamil Blachura (24 punkty). Zadowolenia z wyników D2M Beavers nie kryją sponsorzy. – Śledzę na bieżąco dokonania naszego zespołu i szczerze gratuluję chłopakom doskonałych wyników – mówi założyciel GOODWAY.COM.PL  Marcin Kędzia – mając swój udział w drużynie, czuję się niemalże jak Roman Abramowicz – dodaje z uśmiechem. Konrad Kuligowski z D2M aktywnie udziela się na Facebooku w grupie zespołu. – Drużyna ma coraz więcej fanów, którzy wpisują się do grupy, komentują wyniki i zdjęcia. Powoli tworzy się społeczność D2M Beavers.