policja

Miało być spotkanie, wino, romantyczny wieczór i noc spędzona pod jednym dachem w Warszawie. To wszystko miało być. Na szczęście do niczego nie dojdzie, bo 23-letni olkuszanin Marcin K. po prowokacji Youtuberów z kanału „Z dobrym słowem” wpadł w ręce stołecznej policji. Dlaczego? Bo na randkę umówił się… z 13-letnią Gosią.

W rolę małoletniej dziewczyny wcielił się Rafał Jarząbek, jeden z administratorów kanału. Wystarczyło kilkanaście sekund, aby po zalogowaniu się na czacie pod pseudonimem „Gosia13” mężczyzna odebrał około 50 zaczepień. Po selekcji rozmówców stanęło na Marcinie marzącym o pracy adwokata.

– Nie rozmawialiśmy długo, może 15 minut. Później dał mi do siebie numer i kontaktowaliśmy się za sprawą wiadomości sms. Marcin wysyłał mi pikantne zdjęcia, coraz mocniej się nakręcał – mówi główny organizator zasadzki na amatora spotkań z małoletnimi.

Prowokacja była nagrywana, a filmik rozszedł się po sieci w błyskawicznym tempie. Dzisiaj każdy ma możliwość przekonać się o tym, jak bardzo śmiałe propozycje w stronę małoletniej wysyłał olkuszanin. Romantyczny wieczór, czułe pocałunki i seks – przypomnijmy, z 13-latką!

Gosia umówiła się z Marcinem na dworcu centralnym w Warszawie. Youtuberzy mieli spore obawy, że mężczyzna może okazać się jedynie internetowym bajkopisarzem i zrezygnuje ze spotkania w ostatniej chwili. 23-latek pojawił się jednak w wyznaczonym miejscu, ale zamiast Gosi spotkał Rafała Jarząbka ze swoją ekipą oraz policjanta w cywilu. – Nie prowadźcie mnie na komisariat. Jezus, przepraszam Panów naprawdę. Jest mi wstyd… – mówił zaskoczony mężczyzna zaraz po zatrzymaniu go przez funkcjonariusza. Marcin K. od razu trafił na dworcowy komisariat.

Jak podaje Radio Kolor, w mieszkaniu 23-latka, przez ostatnie lata zameldowanego w Olkuszu, a obecnie studiującego prawo na Podkarpaciu, policja znalazła materiały, które świadczą o tym, że mężczyzna już wcześniej miał kontakty z małoletnimi. Wobec Marcina K. zastosowano już tymczasowy areszt. Spędzi w nim trzy miesiące. Zatrzymany usłyszał także trzy zarzuty. Grozi mu od dwóch do dwunastu lat więzienia.

Ostatnia akcja przeprowadzona przez Youtuberów ze stolicy bardzo przypomina popularny w Stanach Zjednoczonych program „Dateline NBC”, gdzie wolontariusze logują się na czatach internetowych jako dzieci i umawiają się z dorosłymi w domach wypełnionych kamerami. Finałem każdego takiego spotkania jest bezpośrednia konfrontacja dziennikarza z zatrzymanym przez policję potencjalnym pedofilem. Akcje piętnują patologiczne zachowania dorosłych oraz ukazują ogólnoświatowy problem pedofilii.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
60 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
grzegorz93
grzegorz93
7 lat temu

Wcielilem się w rolę 13 letniej dziewczyny … gościu 32 letni ojciec 3 córek i syna zaczął do mnie wypisywać … proponuję sex z udziałem jego 7 letniej córeczki i mną jako 13 letnią Iza … co mam z tym zrobić ?? Znam jego imię nazwisko wiem skąd jest moj profil na fb Anna Grzegorz Szczygieł Wadowice

Ania
Ania
8 lat temu

Mnie się wydaje że dobrze zrobili organizując taką prowokację i że powinno ich być więcej. Jeśli chociaż tylko jedno dziecko zostało uchronione przed spotkaniem z tym pedofilem to jest sukces. To jest uratowane dziecko. Jestem matka i uważam że powinno się w taki sposób łapać pedofilów. Nie narażając dzieci. Bo przecież on nie pisał tylko z ta „dziewczynką” i na pewno już spotykał się kiedyś z innymi dziećmi i sam się przyznał do uprawiania seksu z dzieckiem.

XYZ
XYZ
8 lat temu

[quote name=”LEX”]Tak…obraziłem publicznie XYZ, ok. Przepraszam jeśli moje słowa spowodowały u Ciebie problem, który wymaga interwencji u prokuratora! Brawo! Jesteś zaznajomiony z prawem, bronisz tego człowieka, który był studentem prawa, zatem jesteś jego prawnikiem? rodziną? znajomym ze studiów? nie znam się na prawie, ale po obejrzeniu filmu w mojej opinii, „pedofil” zrobiłby krzywdę dziecku, gdyby nie bloger, 13 letnie dziecko dostałoby mms z przyrodzeniem „pedofila”, pisał z DZIECKIEM!!!, w sposób jaki jest karygodny! Zatem musisz wybaczyć, ale osoba taka jak Ty broniąca tego człowieka w sposób jaki to robisz na tym forum wydała mi się osobą upośledzoną, albo „Pedofilem” zatem publicznie Cię przepraszam! Ale Jestem normalnym człowiekiem, dla którego 13 latka jest dzieckiem, które nie powinno rozmawiać z dorosłymi w taki sposób! I nie powiesz mi, że Gosia 13, gdzie liczba to rozmiar jej buta! Może i prawo jest prawem, ale ten człowiek jest PEDOFILEM! A jeśli nie to przynajmniej nadaje się na leczenie, bo przyrodzenie przez sms wysyła tylko osoba psychicznie chora, na tle seksualnym, mogąca zrobić krzywdę płci przeciwnej, z naciskiem na skłonności pedofilskie![/quote]

Nie XYZ a xyz 🙂 to drobna, a jednak ogromna różnica

XYZ
XYZ
8 lat temu

[quote name=”pavv”][quote name=”XYZ”]
A słyszałeś o usiłowaniu nieudolnym? Skoro nic się nie stało to dlaczego został tymczasowo aresztowany? Tu już musiały być podstawy. [/quote]

Może i były – nie wiem, ale w powyższym artykule nic o tych podstawach nie ma.[/quote]

A może mieli w artykule prasowym opublikować całe akta???

LEX
LEX
8 lat temu

Tak…obraziłem publicznie XYZ, ok. Przepraszam jeśli moje słowa spowodowały u Ciebie problem, który wymaga interwencji u prokuratora! Brawo! Jesteś zaznajomiony z prawem, bronisz tego człowieka, który był studentem prawa, zatem jesteś jego prawnikiem? rodziną? znajomym ze studiów? nie znam się na prawie, ale po obejrzeniu filmu w mojej opinii, „pedofil” zrobiłby krzywdę dziecku, gdyby nie bloger, 13 letnie dziecko dostałoby mms z przyrodzeniem „pedofila”, pisał z DZIECKIEM!!!, w sposób jaki jest karygodny! Zatem musisz wybaczyć, ale osoba taka jak Ty broniąca tego człowieka w sposób jaki to robisz na tym forum wydała mi się osobą upośledzoną, albo „Pedofilem” zatem publicznie Cię przepraszam! Ale Jestem normalnym człowiekiem, dla którego 13 latka jest dzieckiem, które nie powinno rozmawiać z dorosłymi w taki sposób! I nie powiesz mi, że Gosia 13, gdzie liczba to rozmiar jej buta! Może i prawo jest prawem, ale ten człowiek jest PEDOFILEM! A jeśli nie to przynajmniej nadaje się na leczenie, bo przyrodzenie przez sms wysyła tylko osoba psychicznie chora, na tle seksualnym, mogąca zrobić krzywdę płci przeciwnej, z naciskiem na skłonności pedofilskie!

...
...
8 lat temu

Czy prowokowanie znanego innego blogera, który udawał że pije piwo w publicznym miejscu jest przestępstwem? Bo z tego co pamiętam to prowokowanie uznano za przestępstwo opatrując go uzasadnieniem… kto odrywa funkcjonariuszy od obowiązków … czy coś w tym stylu, w każdym razie tamten bloger został kilkanaście razy wzywany a nawet doprowadzany i karany.

xyz
xyz
8 lat temu

[quote name=”LEX”]obejrzyj film, bo albo jesteś upośledzony, albo też lubisz dzieci![/quote]
Publiczne obrażanie i pomówienie. Mam skierować sprawę do prokuratury?
Ja po prostu umiem myśleć. To że ktoś w internecie informuje że ma tyle i tyle lat nie ma żadnego znaczenia i żadnej mocy prawnej. Za to podawanie się za inną osobę jest już przestępstwem.
Pojęcie prowokacji jest ujęte w przepisach. Dodatkowo: „odpowiada jak za podżeganie, kto w celu skierowania przeciwko innej osobie postępowania karnego nakłania ją do popełnienia czynu zabronionego”.
„Prowokacja jest karalna na mocy art. 24 KK.
Dopuszczalna jest jednak jako metoda działań operacyjnych policji w celu zgromadzenia materiału dowodowego w postępowaniu przygotowawczym. Zawsze prowokacja musi wynikać z chęci sprawdzenia uzyskanych wcześniej
wiarygodnych informacji o przestępstwie. Prowokację jako jedną z metod operacyjnych mogą stosować także funkcjonariusze ABW , AW, CBA.”

P X T
P X T
8 lat temu

Myślę że śledztwo powinno być przeprowadzone przez uczciwego, powtarzam UCZCIWEGO prokuratora, stwierdzone z całą pewnością i potwierdzeniem operatorów sieci włącznie , czy esemesy i poczta elektroniczna rzeczywiście miała takie treści i pochodziła z źródeł jakie podawane są w materiale filmowym. Nie zapominajmy, że to był „dokument fabularyzowany” i autorzy nadawali mu ostateczny kształt a Jarząbek wystąpił tam w roli gwiazdora i istnieje możliwość domanipulowania do „scenariusza” różnych elementów dodających pikanterii może i nie tylko na potrzeby „atrakcyjności” przedstawionego materiału dla podniesienia oglądalności ale nawet dla interesu statystyk policyjnych a może nawet tego konkretnego funkcjonariusza, każdy sposób na poszukiwanie sukcesów jest „dobry” jeśli tylko skuteczny- takie prywatne zaangażowanie państwowego funkcjonariusza budzi kontrowersje- co innego gdyby to był licencjonowany prywatny detektyw. Nie zapominajmy, że pan Jarząbek wcześniej specjalizował się w „eksperymentach społecznych” mógł to być kolejny jego pomysł na zapełnienie kanału YT. Co do złowionego pedofila już się wypowiedziałem wcześniej, więc nie będę się powtarzał. Ponieważ to przewinienie (mimo, że do niczego nie doszło) ale jest poważne, więc powinno być poważnie i gruntownie a przedewszystkim uczciwie zbadane. Bez pochopnych- och, ach.

k999
k999
8 lat temu

Czym innym jest ściganie pedofilli, a czym innym ten materiał. Jeśli rzeczywiście wiedział ile ona ma lat, a pomimo tego składał jej niemoralne propozycje, to osobiście skopałbym mu po jajach. Jeśli był tego nieświadomy, to po jajach powinna dostać jarząbkowa 😆

Młody
Młody
8 lat temu

[quote name=”szujk”]moderacja[/quote]

Musisz doczytać że ta mała nazywa się Rafał Jarząbek, ma brodę i lata też ma w kupie, pewnie ze 30 …

rusłan
rusłan
8 lat temu

Rozumiem, że można pisać z 13-latką, nawet ją trochę bajerować. Ale żeby przesyłać zdjęcie swojego przyrodzenia i otwarcie do seksu przechodzić, to gruba przesada. Choć faktycznie nikogo nie skrzywdził, to karę niestety ponieść musi.

Wandal
Wandal
8 lat temu

To jest obrzydliwe. Proponuję karę pokazać twarz i ujawnić nazwisko. Takie coś powinno nauczyć skruchy i ogarnięcia się w życiu bo za te kilka lat i tak wyjdzie a jak nie dostanie konkretnego bodźca to się nigdy nie zmieni bo to w psychice siedzi i swoje korzenie ma już jakiś czas. To się zdarza, często powtarza i jak nie będzie konkretnej kary to zrobiłeś to raz, zrobisz znowu. Nie ma co go bronić a raczej zaakceptować i pomóc zmienić bo potrzebuje wsparcia, ma problem, który musimy pomóc mu rozwiązać. Myślę, że upublicznienie takich ludzi może uchronić w przyszłości przed podobnymi zdarzeniami, ponieważ te dzieci, które mogą paść ofiarami w przyszłości będą miały okazje przejrzeć zdjęcia takich osób.

afafaf
afafaf
8 lat temu

[quote name=”Gagatek”]Marcin nic złego nie zrobił. Pogadać na czacie z 13 letnią dziewczyną to nic złego. Skąd zresztą miał mieć pewność, że ma ona 13 lat. Wszystko to dziwne jest. Gdyby złapali pedofila, który na siłę zabiera się za dziewczynkę, to owszem, ale takie coś…[/quote]

ty jestes jakis poje…y nastepny pedofil co sie mu wydaje ze jest anonimowy w sieci…

@
@
8 lat temu

[quote name=”Hugo Knote”]Nie, to wszystko wina Tuska :P[/quote]
Chyba coś w tym jest na rzeczy, chcieli przecież „nowoczesność zachodnią” w tej dziedzinie wprowadzać. W szkołach zamiast nauki wstrzemięźliwości i poszanowania dla bliźniego wprowadzać nauki, które nie działają do końca edukacyjnie a więcej przedwcześnie rozbudzająco seksualnie. Anomalia chcieli uprawnić na równi z małżeństwem aż w końcu do władz wprowadzili homosiów i babochłopów. Takie stawianie na głowie do niczego dobrego nie prowadzi. Tak jak nie da się wprowadzić radykalnie demokracji w Afryce Północnej na miejsce zamordyzmu, tak nie da się przekształcić nagle Polski w kraj laicki. Nawet choćby się usiłowało wszystkich księży utożsamić z pedofilią. Polowania na czarownice też już nie chwycą w XXI wieku.

PXT
PXT
8 lat temu

[quote name=”POLICJANT”]Oj widzę, że niebawem będzie więcej zatrzymań o pedofilię, fajnie, że zboczeńcy się nie kryją, co widać na filmie i na tym forum, Chłopaki z komisariatu będą mieli trochę roboty.[/quote]
I bardzo dobrze, trzeba wam konkretnej roboty, nie będziecie mieli czasu z nudów czepiać się zwykłych ludzi. Tylko współczuję tym wszystkim, którzy wcielą się w role świętych Mikołajów rozdających prezenty dzieciom, bo pewnie i im się oberwie w imię podnoszenia statystyk. Będą się bali w tym amoku pogłaskać dziecka po główkach czy do fotki posadzić na kolana.

LEX
LEX
8 lat temu

[quote name=”xyz”][quote name=”pavv”]Zostanie uniewinniony bo to była nieudana prowokacja i nie doszło do żadnego spotkania z 13-to latką! Policjanci po raz kolejny się zbłaźnili. A wystarczyło podstawić jakąś 13-tkę i obserwować oraz nagrywać rozwój sytuacji, a w odpowiednim momencie wkroczyć do akcji! Wtedy by może dostał 2 lata.[/quote]
Dokładnie.
Po pierwsze: co to znaczy Gosia13? To jest tylko nick. Pytanie brzmi czy Gosia13 poinformowała podejrzanego o swoim wieku? Bo moim zdaniem nie było żadnej 13 letniej Gosi więc nie ma przestępstwa.
Po drugie: kwestia samej prowokacji. Czy podawania się pana Rafał Jarząbek za 13 letnią Gosię jest zgodne z prawem? Rozumiem że dzisiaj pan Rafał Jarząbek był 13 letnią Gosią a kim będzie jutro? Poda się za Ministra Sprawiedliwości?[/quote]
obejrzyj film, bo albo jesteś upośledzony, albo też lubisz dzieci!

POLICJANT
POLICJANT
8 lat temu

Oj widzę, że niebawem będzie więcej zatrzymań o pedofilię, fajnie, że zboczeńcy się nie kryją, co widać na filmie i na tym forum, Chłopaki z komisariatu będą mieli trochę roboty.

Devil!
Devil!
8 lat temu

[quote name=”gadu gadu”]a czy to nie wina tych 13 letnich „dziew-czynek ” którym w głowie zamiast tabliczki mnożenia nauka z wychowania seksualnego? No ale skoro teraz od najmłodszych lat bombarduje sie dzieci seksualnością to co sie dziwić skutkom takiego wychowania ?[/quote]
Ale, że księża wdają się w dyskusję to się nie spodziewałem, już słyszałem od kleropedofilów, że to wszystko wina dzieci! A według Ciebie, powinno się wpajać, że powstały z kapusty do 24 r.ż? W jakim świecie żyjesz?! Może i 13 latki mają nie jedno w głowie….ale to są dzieci!! Pedofilu! TFU!

enigma1952
enigma1952
8 lat temu

[quote name=”gadu gadu”]a czy to nie wina tych 13 letnich „dziew-czynek ” którym w głowie zamiast tabliczki mnożenia nauka z wychowania seksualnego? No ale skoro teraz od najmłodszych lat bombarduje sie dzieci seksualnością to co sie dziwić skutkom takiego wychowania ?[/quote]
Nie, to wszystko wina Tuska 😛

gadu gadu
gadu gadu
8 lat temu

a czy to nie wina tych 13 letnich „dziew-czynek ” którym w głowie zamiast tabliczki mnożenia nauka z wychowania seksualnego? No ale skoro teraz od najmłodszych lat bombarduje sie dzieci seksualnością to co sie dziwić skutkom takiego wychowania ?

edek
edek
8 lat temu

Ja tu widzę, że albo pedofil ma sporą rodzinę/znajomych, którzy go bronią, albo Olkusz ma problem ze sporą ilością pedofilów! Może pasowałoby przetrzepać mieszkanka tych delikwentów! Ludzie, czy wy widzicie co piszecie? bronicie jakiegoś zboka! Obejrzyjcie film! Jeśli to ma być student prawa, to niezły poziom trzymają uczelnie dziś:) Patologia! W pierdlu pokażą mu co to znaczy seks z dziećmi! Chociaż tam sięgnie go sprawiedliwość, a jeśli nie dojdzie do więzienia, to Olkusz jest mały….w obawie o swoje potomstwo rodzeństwo, ludzie zrobią wiele:)

QbA
QbA
8 lat temu

[quote name=”xyz”][quote name=”pavv”]Zostanie uniewinniony bo to była nieudana prowokacja i nie doszło do żadnego spotkania z 13-to latką! Policjanci po raz kolejny się zbłaźnili. A wystarczyło podstawić jakąś 13-tkę i obserwować oraz nagrywać rozwój sytuacji, a w odpowiednim momencie wkroczyć do akcji! Wtedy by może dostał 2 lata.[/quote]
Dokładnie.
Po pierwsze: co to znaczy Gosia13? To jest tylko nick. Pytanie brzmi czy Gosia13 poinformowała podejrzanego o swoim wieku? Bo moim zdaniem nie było żadnej 13 letniej Gosi więc nie ma przestępstwa.
Po drugie: kwestia samej prowokacji. Czy podawania się pana Rafał Jarząbek za 13 letnią Gosię jest zgodne z prawem? Rozumiem że dzisiaj pan Rafał Jarząbek był 13 letnią Gosią a kim będzie jutro? Poda się za Ministra Sprawiedliwości?[/quote]
Obejrzyj dopiero komentuj cieciu http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/pedofil-wpadl-w-pulapke-zastawiona-w-internecie,598343.html

Doda!
Doda!
8 lat temu

[quote name=”Gagatek”]Marcin nic złego nie zrobił. Pogadać na czacie z 13 letnią dziewczyną to nic złego. Skąd zresztą miał mieć pewność, że ma ona 13 lat. Wszystko to dziwne jest. Gdyby złapali pedofila, który na siłę zabiera się za dziewczynkę, to owszem, ale takie coś…[/quote]
Chłopie Ty się dobrze czujesz? kolejny pedofil! Nie ma nic złego w wysyłaniu zdjęć swojego penisa 13 latce? Nie ma nic złego w takiej konwersacji z dzieckiem? Stary za te słowa już panowie w mundurach powinni być u Ciebie! A jak znam życie znaleźli by sporo! Nie na darmo podali gdzie jest film, zanim będziecie pisać idiotyzmy, że przypadkowy gość…niewinny, poszukajcie w internecie, bo widzę, że ciężko pomyśleć, tylko komentować skromny artykuł. https://www.youtube.com/watch?v=UE7QMuDFD8A – po obejrzeniu powinno być jasne, że takim trzeba urywać! No chyba, że mamy tu pedofilów obrońców innych pedofilów!

pavv
pavv
8 lat temu

[quote name=”XYZ”]
A słyszałeś o usiłowaniu nieudolnym? Skoro nic się nie stało to dlaczego został tymczasowo aresztowany? Tu już musiały być podstawy. [/quote]

Może i były – nie wiem, ale w powyższym artykule nic o tych podstawach nie ma.

Gagatek
Gagatek
8 lat temu

Marcin nic złego nie zrobił. Pogadać na czacie z 13 letnią dziewczyną to nic złego. Skąd zresztą miał mieć pewność, że ma ona 13 lat. Wszystko to dziwne jest. Gdyby złapali pedofila, który na siłę zabiera się za dziewczynkę, to owszem, ale takie coś…

...
...
8 lat temu

To fakt że najwięcej kryminalistów jest wśród „prawników”, zwłaszcza policjantów i prokuratorów szczególnie, a nie brak ich i wśród mecenasów a to dlatego, że mają oni znajomość zawiłości paragrafowych i wiedzą jak nimi manipulować.

PXT
PXT
8 lat temu

Do XYZ: Mnie usiłowano aresztować za usiłowanie jazdy na rowerze po pijanemu. Ponieważ nawet nie usiłowano mi się przedstawić, mimo że usiłowałem ich bliżej poznać, usiłowałem ich przetrzymać z dmuchaniem alkomatu a nawet z okazaniem dokumentów do momentu aż wytrzeźwieję. Po ok siedmiu minutach usiłowania wytrzeźwienia, udało mi się prewencyjnie wytrzeźwieć, więc dmuchnąłem w ten alkomat aby wreszcie ustąpić ich siłowym usiłowaniom i wtenczas usiłowano zastosować inny paragraf, a był to paragraf o usiłowanie znieważenia i naruszenia nietykalności funkcjonariusza, zastosowano go po ok siedmiu dniach po zdarzeniu, po tym gdy to ja usiłowałem oskarżyć ich o przekroczenie uprawnień, których wynikiem było uszkodzenie. Prokurator umorzył moją skargę bez usiłowania jej analizy i braku wyników uszkodzenia na czas gdy usiłowałem się dostać do badania na rezonans magnetyczny z NFZ. Z powodu długich terminów i kolejek po prywatnym badaniu okazało się, że wynik co prawda negatywny, ale już nieaktualny, bo w tym okresie sam sobie mogłem wyrządzić tę krzywdę a że dotyczyła tej samej części ciała co wynikało z opisu z SORu uznano za zbieg okoliczności a prokurator usiłował zainteresować się co za lekarz mnie przyjmował po zdarzeniu, czy to nie jakiś przestępca, który jest ze mną w zmowie. Nie było cienia usiłowania poznania prawdy.

...
...
8 lat temu

Moim zdaniem facet się minął z powołaniem, powinien założyć kabaret, ale tyle ich już jest i to takich co już mają układy na rynku rozrywkowym, że konkurencji nie podoła.

XYZ
XYZ
8 lat temu

[quote name=”pavv”][quote name=”XYZ”]
A jesteś pewien?
Art 200 a § 2 kk Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.[/quote]

Tak, bo nie było małoletniego poniżej 15 lat była tylko nieudana prowokacja.[/quote]

A słyszałeś o usiłowaniu nieudolnym? Skoro nic się nie stało to dlaczego został tymczasowo aresztowany? Tu już musiały być podstawy. Policjanci i Prokuratorzy nie znają obowiązujących przepisów i kierują wniosek o areszt Sąd rozpoznający wniosek i orzekający tymczasowe aresztowanie też ich nie zna?

Młody
Młody
8 lat temu

W dzisiejszym fakcie także jest artykuł z tej prowokacji, ja się zastanawiam skąd u Pana Rafała Jarząbka takie zainteresowanie pedofilią, przecież nikt normalny nie wpadłby na pomysł prowadzenia takich rozmów – może Panem Jarząbkiem też należałoby się zainteresować i poprosić psychologa o analizę takiej osobowości …

roberttt
roberttt
8 lat temu

To Niech się wcieli w 7-demke.Debil. 😉

@
@
8 lat temu

[quote name=”…”]Zobaczcie inne filmiki tego Jarząbka. Jaki poziom intelektualny reprezentują. A te „Suchary” 😥 Facet na pierwszy rzut oka wygląd niby ma, ale poziom intelektualny tych dowcipów jak na celebrytę bardzo wątpliwy. Nic dziwnego że kumpluje z policjantami, mają wspólny język.[/quote]
Chociaż styl nieco inny, ale poziom mniej więcej ten co Gracjan Roztocki.

pavv
pavv
8 lat temu

[quote name=”XYZ”]
A jesteś pewien?
Art 200 a § 2 kk Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.[/quote]

Tak, bo nie było małoletniego poniżej 15 lat była tylko nieudana prowokacja.

...
...
8 lat temu

Zobaczcie inne filmiki tego Jarząbka. Jaki poziom intelektualny reprezentują. A te „Suchary” 😥 Facet na pierwszy rzut oka wygląd niby ma, ale poziom intelektualny tych dowcipów jak na celebrytę bardzo wątpliwy. Nic dziwnego że kumpluje z policjantami, mają wspólny język.

xyz
xyz
8 lat temu

[quote name=”pavv”]Zostanie uniewinniony bo to była nieudana prowokacja i nie doszło do żadnego spotkania z 13-to latką! Policjanci po raz kolejny się zbłaźnili. A wystarczyło podstawić jakąś 13-tkę i obserwować oraz nagrywać rozwój sytuacji, a w odpowiednim momencie wkroczyć do akcji! Wtedy by może dostał 2 lata.[/quote]
Dokładnie.
Po pierwsze: co to znaczy Gosia13? To jest tylko nick. Pytanie brzmi czy Gosia13 poinformowała podejrzanego o swoim wieku? Bo moim zdaniem nie było żadnej 13 letniej Gosi więc nie ma przestępstwa.
Po drugie: kwestia samej prowokacji. Czy podawania się pana Rafał Jarząbek za 13 letnią Gosię jest zgodne z prawem? Rozumiem że dzisiaj pan Rafał Jarząbek był 13 letnią Gosią a kim będzie jutro? Poda się za Ministra Sprawiedliwości?

Młody
Młody
8 lat temu

Jestem na nie dla prowokacji w stylu „agent Tomek” prowokujących uczciwych ludzi do łamania prawa, prowokacje powinny być stosowane tylko wobec podejrzanych o przestępstwo. Służby natomiast powinny wykazać się skutecznością w wykrywaniu, zatrzymywaniu i karaniu sprawców przestępstw już popełnionych …

@
@
8 lat temu

[quote name=”PXT”] …Powiecie zapewne, że takie publikacje są pozytywne bo zadziałają odstraszająco na innych pedofili? Na zakompleksionych gówniarzy może i zadziała. Na rasowych zboczków? Nie sądzę.[/quote]
Nawet podniosą ich skuteczność, po staną się ostrożniejsi a więc przyczyni się do wzrostu wyrafinowania w działaniu- to tak jak z antybiotykami kontra mutacja bakterii chorobotwórczej. Gdyby jeszcze antybiotyk był ordynowany bardziej po indywidualnych posiewach, ale jak wiemy większość jest przepisywana na oślep i więcej pacjentów bardziej cierpi lub nawet umiera w okresie między wymianą antybiotyku podczas której bakteria się uodparnia. Gdyby ten Jarząbek działał sobie tak jak działa, ale bez rozgłosu, to on stałby się skuteczniejszy wobec ilości złowionych żółtodziobów, bo wiadomo że w taką sieć wpadną tylko płotki. Jemu bardziej więc zależy na sławie- zwłaszcza że publikuje swój własny wizerunek, myśląc że wzbudzi tym zachwyt- a wywołuje skutek odwrotny i a zatem żałosny.

Maniek
Maniek
8 lat temu

Nie 12 lat a do 2 lat . art. 200a § 2 KK ,,Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”
Ale jak zwykle obudzili by się wtedy jak by doszło do tragedii

PXT
PXT
8 lat temu

Obejrzałem ten filmik i powiem tak: Tego Marcina skierowałbym na terapię zamkniętą pod opiekę specjalistów, żeby ustalili dokładnie źródło jego występku, sądząc po jego zachowaniu nie jest on wcale groźnym pedofilem a tylko bardzo głupiutkim fantastą, takim pieskiem co to szczeka zza ogrodzenia wirtualnego- zapewne może on być składowym klockiem jakiegoś „domina”. To, że chciało mu się jechać do Warszawy świadczy tylko o jego głupocie i niczym więcej.
Oczywiście Jarząbkowi za tę medialną współpracę z mundurowymi wręczyłbym Snickersa i to nawet nie jednego, bowiem wraz z modą na pedofilię kroczy inna moda… na zaistnienie i związaną z nią oglądalność. Oczywiście można sobie „pogwiazdorzyć” jak Baśka, albo Cezik- który dla mnie osobiście to pierwsza liga, bo oni mają jakieś twórcze pomysły. Gwiazdorzenie na taniej sensacji zaś wzbudza tylko żenuę. Powiecie zapewne, że takie publikacje są pozytywne bo zadziałają odstraszająco na innych pedofili? Na zakompleksionych gówniarzy może i zadziała. Na rasowych zboczków? Nie sądzę.

Karolina
Karolina
8 lat temu

[quote name=”…”]Chłopak z problemami, który powinien zostać poddany terapii. Patrząc na niego, nietrudno domyślić się, co jest źródłem jego kompleksów i dlaczego, zamiast umawiać się z rówieśnicami, startuje do nastolatek. Zapłaci za to, co zrobił, bo tak być musi, ale żal mi go. Prowokacja tego wyczesanego cwaniaczka, który dokonał „bohaterskiego” ujęcia „zbrodniarza” mierzi mnie. Chcieli zapobiec „uwiedzeniu” nieletniej to bardzo dobrze, ale powinni dać namiary policji i pozwolić jej działać, a nie robić prywatnego show, licząc na popularność, sławę i internetową kasę.[/quote]

ten koles od zawsze był zakompleksiony . szkoda tylko ze keidy się mówiło ze jest dziwny i źle mu sie z twarzy patrzy to jeszcze go wiekszość broniła a jak przyszło co do czego to teraz lecą hejty, az obrzydzenie bierze kiedy ma się świadomosc ze podawało się mu ręke na przywitanie i Ciebie tez zaczepiał…

adalbertini
adalbertini
8 lat temu

link do artykułu i filmik http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/youtuber-zlapal-pedofila-na-dworcu-centralnym-przestepca-trafil-za-kraty/nsvr5k Tak nawiasem to policjant zatrzymał Marcina a sprawę zainicjował youtuber,jak widać czytanie prostego tekstu ze zrozumieniem dla wielu „komentatorów”to zadanie ponad ich możliwości intelektualne .echchch

,,,
,,,
8 lat temu

[quote name=”Hugo Knote”]No tak a pewien znany pejsaty, który jedynie ma Polskie nazwisko i obywatelstwo, do którego zresztą oficjalnie nie przyznaje się za sex z 13 latką dalej chodzi wolny i „nasi” nadal chronią mu pupeńkę. To się nazywa sprawiedliwość i postrzeganie prawa.[/quote]
Ten na dodatek był już wówczas stary i wyrafinowany a ten olkuski to można powiedzieć jeszcze młokos żółtodziób z niewykształconym libido, które wymykało się spod kontroli „reni rączkowskiej”. Tak więc funkcje głowy tej na karku przejęła ta, z której wspomniani przez ciebie za młodu dla koszerności zdejmują peruczkę.

XYZ
XYZ
8 lat temu

[quote name=”,,,”][quote name=”Jotka”][quote name=”…”]Wcale by mnie nie zdziwiło, jakby Marcin K okazał się „studiującym” policjantem.[/quote]

A co ma do tego studiujący policjant? Bo chyba czegoś nie rozumiem… zamiast cieszyć się, że jednego mniej czyha na młode dziewczynki, to robi się sensację tam, gdzie jej nie ma.[/quote]
Ano to, że to była durnowata prowokacja zorganizowana przez durnowatych policjantów jak to już wspomniał Pavv, więc tylko durnowaty policjant mógł połknąć taki haczyk. Oni mają inne myślenie niż przeciętny osobnik.[/quote]

Jak to czasem trudno czytać ze zrozumieniem 🙂 Gdzie w treści artykułu masz napisane, że to prowokacja policyjna??? Ja widzę informację o prowokacji Youtuberów z kanału „Z dobrym słowem”

XYZ
XYZ
8 lat temu

[quote name=”pavv”]Zostanie uniewinniony bo to była nieudana prowokacja i nie doszło do żadnego spotkania z 13-to latką! Policjanci po raz kolejny się zbłaźnili. A wystarczyło podstawić jakąś 13-tkę i obserwować oraz nagrywać rozwój sytuacji, a w odpowiednim momencie wkroczyć do akcji! Wtedy by może dostał 2 lata.[/quote]

A jesteś pewien?
Art 200 a § 2 kk Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Stachu
Stachu
8 lat temu

[quote name=”pavv”]Zostanie uniewinniony bo to była nieudana prowokacja i nie doszło do żadnego spotkania z 13-to latką! Policjanci po raz kolejny się zbłaźnili. A wystarczyło podstawić jakąś 13-tkę i obserwować oraz nagrywać rozwój sytuacji, a w odpowiednim momencie wkroczyć do akcji! Wtedy by może dostał 2 lata.[/quote]
Intekigencie nie znasz sie to nie komentuj. Prowokacje zrobil dziennikarz a policjant tylko zatrzymal kolesia. Pozatym przeczytaj art. 200a§2kk i wtedy komentuj.
A jak chcesz to mozesz dac swoja corke do prowokacji.

enigma1952
enigma1952
8 lat temu

No tak a pewien znany pejsaty, który jedynie ma Polskie nazwisko i obywatelstwo, do którego zresztą oficjalnie nie przyznaje się za sex z 13 latką dalej chodzi wolny i „nasi” nadal chronią mu pupeńkę. To się nazywa sprawiedliwość i postrzeganie prawa.

...
...
8 lat temu

Chłopak z problemami, który powinien zostać poddany terapii. Patrząc na niego, nietrudno domyślić się, co jest źródłem jego kompleksów i dlaczego, zamiast umawiać się z rówieśnicami, startuje do nastolatek. Zapłaci za to, co zrobił, bo tak być musi, ale żal mi go. Prowokacja tego wyczesanego cwaniaczka, który dokonał „bohaterskiego” ujęcia „zbrodniarza” mierzi mnie. Chcieli zapobiec „uwiedzeniu” nieletniej to bardzo dobrze, ale powinni dać namiary policji i pozwolić jej działać, a nie robić prywatnego show, licząc na popularność, sławę i internetową kasę.

Ostrożny
Ostrożny
8 lat temu

Wcześniej brał udzial w DZIECIAKACH Z KLASĄ teraz ugania sie za dzieciakami…

PXT
PXT
8 lat temu

Łubudubu, łubudubu,
Niech nam żyje sierżant naszego klubu,
Niech żyje nam!”
– to śpiewałem ja, Jarząbek. 🙂

felik100
felik100
8 lat temu

gdzie ten filmik jest 😉 🙂