szachy 2016

 

II Wewnątrzszkolny Turniej Szachowy „TERAZ TWÓJ RUCH” w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach, będący podsumowaniem trzeciego projektu „WSZYSTKIE DZIECI GRAJĄ W SZACHY” .

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach odbył się w październiku TURNIEJ SZACHOWY „WSZYSTKIE DZIECI GRAJĄ W SZACHY”, w którym wzięło udział 23 uczniów. Podczas otwarcia turnieju Pani Dyrektor Marta Dziura miłym słowem zagrzewała młodych szachistów do rywalizacji, życząc wszystkim powodzenia. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała mistrzyni międzynarodowa w szachach Dorota Kika, która odpowiadała również za zorganizowanie zajęć szachowych w szkole oraz zorganizowanie turnieju wraz z arcymistrzem Pawłem Czarnotą, Anną Konieczniak, Karoliną Łowas-Jurczyk oraz Eweliną Maryszewską-Polan.

Turniej przebiegał w 7 rundach po 10 minut. Pierwszych czterech uczniów nagrodzono pucharem oraz dyplomem. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplom w podziękowaniu za udział w rozgrywkach, ponadto wszystkim wręczono pamiątkowe breloki. Wyniki końcowe blisko trzygodzinnych zmagań zawodników wyglądają następująco:

I miejsce – Igor Czarnota
II miejsce – Kamil Wnuk
III miejsce – Eryk Warwas
IV miejsce – Franciszek Dobrek

Rafał Jaworski/UG Klucze

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze