poziom 511 5

W kwietniu uczniowie klas o profilu Technik Obsługi Turystycznej mieli okazję zwiedzić najmodniejszy ostatnio hotel: czterogwiazdkowy „Poziom 511 Design Hotel& Spa”, który mieści się w Podzamczu, dosłownie obok ruin Zamku Ogrodzieniec. Jego niesamowite położenie przez projektantów hotelu zostało maksymalnie wykorzystane, z ogromną dbałością o każdy szczegół. O czym młodzież mogła się przekonać zwiedzając różne miejsca w hotelu, miedzy innymi : pokoje, restaurację, sale konferencyjne, strefę SPA, basen, recepcję. Młodzież miała okazję poznać pracę hotelu nie tylko od strony businessowej, ale również od „kuchni”. Nieocenionym źródłem informacji okazał się pan Marek Mocny dyrektor i menager, który dzieląc się swoim doświadczeniem i oprowadzając zaciekawioną młodzież, zachęcił do podjęcia stażu, praktyki, czy pracy w tak fantastycznym miejscu. Wystarczy znać język angielski.

poziom 511
Poziom 511 Design Hotel& Spa to miejsce niesamowite. Na gości hotelu czekają 42 przestronne, nowocześnie urządzone pokoje, w tym 6 apartamentów. Wszystkie wyposażone zostały w telewizor LCD z telewizją satelitarną, klimatyzację, mini bar, telefon oraz bezpłatny internet bezprzewodowy. Dodatkowym udogodnieniem w apartamentach jest ekspres do kawy. Podczas rezerwacji istnieje możliwość wyboru wielkość łóżka, rodzaju materaca (twardy lub miękki) oraz łazienki wyposażonej w wannę lub prysznic.

poziom 511 3
Ogromne wrażenie zrobiła na młodzieży wyjątkowa strefa odnowy biologicznej. Hotel, jako pierwszy w Polsce oficjalny Dr Irena Eris Beauty Partner, zaprasza do ekskluzywnego świata zabiegów i kosmetyków Dr Irena Eris, gdzie o piękno i komfort gości troszczy się wykwalifikowany personel. Oraz strefa wellness: dwudziestometrowy basen, jacuzzi z hydromasażem oraz przylegające do naturalnej wapiennej skały łaźnia parowa i sauna.

poziom 511 2
Słuchając pana Marka Mocnego młodzież mogła się przekonać, że kadrę hotelu wyróżnia osobiste podejście do gości i swobodna, kameralna atmosfera. Tutaj można spotkać ludzi, dla których praca w tej branży to prawdziwa pasja. Dlatego nie dziwią liczne nagrody, których laureatem jest Poziom 511 Design Hotel& Spa. Między innymi: „Luksusowa Marka Roku”, „100 Poland Best Restaurant 2015”, „Top Hotel Design”- zwycięzca edycji 2014, i jeszcze wiele innych, a Minister Gospodarki wyróżnił dyplomem kadrę hotelu. Wiedza, którą młodzież zdobyła w czasie wycieczki jest bezcenna i utwierdziła wszystkich w przekonaniu, że warto uczyć się od najlepszych!

ZS nr 3 w Olkuszu

poziom 511 1

poziom 511 4

poziom 511 6

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o