Olkusz

24 października w Zespole Szkół Nr3 został rozegrany jubileuszowy, X Turniej Piłki Siatkowej „Fair Play Łączy Pokolenia”. Po raz pierwszy uczniowie, nauczyciele, absolwenci, sponsorzy i przyjaciele szkoły zagrali w nowej sali gimnastycznej.  Z okazji jubileuszu i w ramach promocji szkoły zaproszona została do udziału w turnieju reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 4.

Od dziesięciu lat ekonomik kontynuuje projekt, autorstwa Agaty Wdowik, który zwyciężył w ogólnopolskim konkursie w ramach programu „Szkoła bez Przemocy”. Jest to okazja dla uczniów i nauczycieli, aby spędzić czas na sportowo, sprawdzić swoją kondycję i siatkarskie umiejętności.

Turniej otworzył oficjalnie dyrektor Wojciech Panek, a następnie w rozgrywkach wzięło udział ponad 60 zawodników i zawodniczek. Najważniejsze było to, że zagrać mógł każdy, kto się zgłosił. Po raz kolejny impreza zjednoczyła w sportowej rywalizacji całą szkołę, a idea Fair Play przyświecała każdemu z 10 spotkań. Idea i formuła turnieju została też doceniona przez naszych sponsorów firmy: Tup-Tuś, oraz Bud-Metal, dzięki którym każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę. Choć wynik nie jest tutaj sprawą najważniejszą, dla zasady należy napisać, iż rywalizacja zakończyła się w tym roku zwycięstwem drużyny Nauczycieli, która o jeden wygrany set więcej wyprzedziła drużynę Uczniów, miejsce III zajęła rewelacyjnie grająca drużyna naszych Gości ze Szkoły Podstawowej Nr4, której opiekunem była p. Jolanta Fatyga.

Więcej zdjęć: https://zskocjan.pl/2022/11/04/x-turniej-pilki-siatkowej-fair-play-laczy-pokolenia/

ZS Nr 3 w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze