gala_jezyka_angielskiego

Uroczystą Galą Języka Angielskiego uczniowie olkuskiego Centrum Helen Doron w Olkuszu podsumowali cały rok nauki. Dzieci na przygotowane występy zaprosiły swoich rodziców i przyjaciół. Imprezie patronował „Przegląd Olkuski”.

Językowe zagadki, wesołe piosenki i prezentacja umiejętności małych uczniów – to wszystko oglądali zaproszeni goście. Dzieciom towarzyszył ich przyjaciel z lekcji – Kangi oraz Clown. Zwieńczeniem uroczystości było wspólne odśpiewanie finałowej piosenki. Uczniowie, wśród których są nawetgala_jezyka_angielskiego_1 dwulatki, wręczyli swoim rodzicom róże w podziękowaniu za przywożenie na zajęcia z języka angielskiego.
Dzieci, które zdały międzynarodowy egzamin Toeic Bridge, otrzymały Międzynarodowe Certyfikaty Językowe. Nagrody wręczono również Przyjaciołom Metody, czyli zaprzyjaźnionym ze Centrum Helen Doron instytucji.

Chociaż uczniowie uroczyście podsumowali rok nauki, czeka na nich jeszcze sporo atrakcji. – Był to bardzo pracowity, jak również owocny rok szkolny, a mali językoznawcy po raz pierwszy mieli okazję zmierzyć się z tremą na wielkiej scenie i pochwalić nabytymi umiejętnościami przed rodziną i przyjaciółmi. W Centrum Helen Doron rok szkolny jeszcze się nie kończy. Przed nami wiele atrakcji czerwcowych w tym Bal Przebierańców, spotkanie przy angielskiej herbatce z rodowitym Anglikiem, survival na Pustyni Błędowskiej oraz bezpłatne lekcje pokazowe dla wszystkich zainteresowanych – mówi dyrektor Centrum Helen Doron w Olkuszu Tatiana Redel.

gala_jezyka_angielskiego_14

gala_jezyka_angielskiego_13

gala_jezyka_angielskiego_12

gala_jezyka_angielskiego_10

gala_jezyka_angielskiego_8

gala_jezyka_angielskiego_7

gala_jezyka_angielskiego_11

gala_jezyka_angielskiego_9

gala_jezyka_angielskiego_6

gala_jezyka_angielskiego_5

gala_jezyka_angielskiego_4

gala_jezyka_angielskiego_3

gala_jezyka_angielskiego_2

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
KlaudiaRenata_K Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Klaudia
Klaudia

Było super!!!

Renata_K
Renata_K

Gratulacje!!!!!