wielkanoc

Artykuł sponsorowany
Święta Wielkanocne coraz bliżej. W weekend 8-9 kwietnia podczas „Wielkanocnych Inspiracji” w Atrium Olkusz będzie można znaleźć ciekawe pomysły na świąteczne potrawy i kreatywne wiosenne dekoracje. Nie zabraknie konkursów kulinarnych, warsztatów plastycznych, degustacji potraw, wielkanocnego zająca, pisanek i atrakcji dla najmłodszych. Klienci będą mogli także wymienić paragony na słodkie upominki.
Podczas „Wielkanocnych Inspiracji” odwiedzający Atrium Olkusz znajdą podpowiedzi, jak łatwo, smacznie i kolorowo przygotować Święta Wielkanocne. W trakcie wydarzenia odbędzie się kulinarny pokaz gotowania tradycyjnych posiłków wielkanocnych, a goście centrum będą mogli wziąć udział w degustacji potraw. Każdy będzie mógł również spróbować swoich sił w konkursach kulinarnych – na najlepszych czekają nagrody w postaci akcesoriów kuchennych.

Na pasażu Atrium Olkusz pojawi się prawdziwy zając wielkanocny, który wręczy najmłodszym klientom czekoladowe słodkości. W planach są także dodatkowe atrakcje: warsztaty florystyczne ze zdobienia koszyków, tworzenie pisanek różnymi technikami plastycznymi oraz zdobienie styropianowych i drewnianych zajączków i kurczaczków.

Dodatkowo wszyscy klienci Atrium Olkusz, którzy w weekend „Wielkanocnych Inspiracji” zrobią zakupy za 50 zł lub 100 zł, otrzymają czekoladowe zajączki lub świąteczne babki.

– Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas dla polskich rodzin. Obrzędom towarzyszą tradycyjne potrawy i charakterystyczne dekoracje, nawiązujące zarówno do świątecznych obyczajów, jak i wiosennej aury. Podczas „Wielkanocnych Inspiracji” klienci Atrium Olkusz znajdą ciekawe pomysły na świąteczne dania i dowiedzą się, jak własnoręcznie wykonać ozdoby. Zachęcając gości centrum do udziału w konkursach kulinarnych, chcemy dać im możliwość zaprezentowania własnych umiejętności i autorskich przepisów. W ten weekend nasze centrum będzie pełne świątecznych zapachów i wielkanocnych symboli – mówi Adam Tomczyk, dyrektor Atrium Olkusz.

„Wielkanocne Inspiracje” potrwają przez cały weekend 8-9 kwietnia w godzinach 12.00 – 18.00. Wstęp jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie: http://www.atrium-ch.pl/olkusz/

Atrium Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
viko
viko
5 lat temu

Szkoda ze media expert nie ma bo chciałem się przejść. Wiadomo gdzie jest najbliższy? Teraz jak coś sie tam kupi to można wygrać 750 zł i akurat dobrze się składa ze świętami, bo dzieciaki to tylko elektronika