jump city 2018 3

Trampoliny, ścieżki akrobatyczne, przyrządy gimnastyczne, baseny z gąbkami – te i inne atrakcje przez 120 minut mieli do dyspozycji nasi uczniowie, którzy udali się na integracyjną wycieczkę do parku trampolin Jump City w Krakowie.

Celem wyjazdu było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego, integracja uczniów oraz rozwijanie zainteresowania sportem. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej, dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy korzystali z szeregu atrakcji. Część młodzieży wykazała się umiejętnością wykonywania różnego typu salt i przewrotów, inni woleli spokojne skoki i relaks w basenie z gąbkami czy piłkami. Opiekunowie też uczestniczyli w zabawie korzystając z tej spokojniejszej wersji.

jump city 2018

Tu płeć i wiek nie ma znaczenia! Liczy się jedynie nieskrępowana radość i wybuchowa dawka endorfin, jaką dostarcza skakanie na trampolinach. Wszystkie te atrakcje oraz dobry humor i wyjątkowa sprawność fizyczna uczestników przyczyniły się do tego, że pobyt w parku zagwarantował miłe wspomnienia, wiele pozytywnych emocji i wyładowanie energii co dla naszych uczniów jest niezbędnym i nieodzownym elementem dnia codziennego. Po tak wyczerpującym wysiłku, udaliśmy się na relaks do Multikina na seans filmowy ,,Dywizjon 303″. Ostatnim punktem wycieczki po tylu atrakcjach była już tylko mocno wyczekiwana wizyta w McDonald. Uczestnicy wrócili bardzo zadowoleni, cali i zdrowi.

ZSS w Olkuszu

jump city 2018 2

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze