1

22 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbył się wernisaż wystawy poplenerowej Grupy Multimedialnej działającej przy OUTW.
Wystawę otworzyła koordynatorka OUTW Zdzisława Gardeła.

2

Studenci OUTW biorą udział w projekcie „Olkuscy Seniorzy na rzecz Niepodległości” realizowanym przez Stowarzyszenie Res Sacra Miser w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Kultury przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Projekt zaowocował już wieloma interesującymi i innowacyjnymi wydarzeniami. Wystawa poplenerowa jest kolejnym z nich. 

3

15 września uczestnicy projektu udali się w objazdowy plener odwiedzając miejsca regionu olkuskiego upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości. Byli w Bydlinie, Krzywopłotach, Krzykawce, Bolesławiu i Olkuszu. Fotografowali pomniki, cmentarze, tablice pamiątkowe. Efekty ich pracy można podziwiać na wystawie w aranżacji Klaudii Zub-Piechowicz, która również opracowała elegancki folder. Wyboru prac wspólnie z uczestnikami dokonała prowadząca warsztaty Barbara Szumowska. 

4

Fotograficy, których zdjęcia można podziwiać w holu MOK, to: Grażyna Karcz, Jadwiga Karoń, Wiesława Kluczewska, Anna Kostulska, Aleksandra Kotuła, Bożena Kralka, Anna Pieczyrak, Marta Smoła, Anna Sułek, Joanna Włodarz, Tadeusz Barczyk, Jan Gwóźdź i Andrzej Karoń. 
Każdy z autorów zdjęć otrzymał folder ekspozycji i piękną, pąsową różę. 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy.

MOK Olkusz

5

6

7

8

9

10

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze