Co zmieniło się w działalności olkuskiego Starostwa po objęciu władzy przez nowy zarząd? Jakie kolejne zmiany są planowane? – to niektóre pytania, jakie zadaliśmy wicestaroście Powiatu Olkuskiego Pawłowi Piasnemu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mieszkaniec
mieszkaniec
9 lat temu

Skandal mieszkam w miejscowosci Tarnawa wczesniej nalezelismy pod Krakowi droge wojowodzka laczaca Skala Tarnawa Powiat krakowski zrobil a olkuski brak pieniedzy wicestarosta sie tlumaczy do telewizji Krakow .Chcialbym zeby Powiat olkuski padl a my wrucilismy pod Krakow bo nic z powiatu olkuskiego nie zyskalismy,a tylko trudnosci w zalatwianiu spraw

Aadam
Aadam
9 lat temu

Czy działania polegające na rozsyłaniu pism zastraszających za pośrednictwem swego adwokata,do osób wyrażających swoje uwagi co do poczynań osób tzw. publicznych, jest standardem w zamykaniu ust osobą, wyrażającym swoje uwagi osobą tzw. publicznym ?.

Aadam
Aadam
9 lat temu

. Cytat ” demostenes ” -” Zrezygnował z udziału w projekcie Najzdrowszy Powiat Europy”, proste bo jakby to miało się do zaprojektowanej do inwestycji jaką zamierza usytuować na swoim obszarze rolnym fermy wiatrowej,-moim zdaniem gryzie się to na całej linii, A w dodatku ten poziom lecznictwa na naszym terenie terenie.

ciekawski
ciekawski
9 lat temu

Panie Wojewodo co z tym „zawieszeniem działalności” jest to zgodne z prawem czy nie? Baśka nie reaguje, Przewodniczący się boi o stołek, a inni czekają na ochłapy.

paranoja
paranoja
9 lat temu

….”.A to jeżdżenie w godzinach pracy przez Starostę na skuterze jest śmieszne.”…

Wicestarosta w godzinach pracy jeździ na skuterze i kontroluje czy pracownicy powiatowego zarządu dróg dobrze pozamiatali ulice.To przecież jakaś paranoja, to zajęcie dla brygadzisty a co najwyżej majstra. W powiatowym zarządzie drogowym pracuje przecież radny powiatowy z PiS na stanowisku majstra i on nie może tego uczynić, tylko musi sam Wicestarosta. Ten powiat nie ma szczęścia do kompetentnej władzy

i
i
9 lat temu

Poczytajcie najpierw co mowi ustawa o wprowadzeniu programu naprawczego, a dopiero pozniej snujcie wizje rozwojowe i strategiczne.
Program naprawczy sam w sobie mowo czemu ma sluzyc. Nie zadluzaniu lecz naprawianiu
Spieprzone ostatnie lata siw nie wroca i trzeba splacic debet.

demostenes
demostenes
9 lat temu

Muszę napisać, że jak na pół roku rządzenia Zarząd Powiatu zrobił niezwykle mało.Zrezygnował z udziału w projekcie Najzdrowszy Powiat Europy, zwolnił kilkunastu pracowników, oddał Gminie udziały w budynku dawnego Starostwa i zrobił coś y ulice były lepiej sprzątane.Szczerze mówiąc decyzje te nie wymagały wielkiego wysiłku intelektualnego i można by je wszystkie podjąć na 1 posiedzeniu Zarządu. Ale w wypowiedzi Starosty najbardziej razi mnie takie amatorstwo i brak wiedzy o nowoczesnym zarządzaniu.Starosta nie przedstawił żadnej wizji rozwoju dla powiatu olkuskiego, żadnego pomysłu budowy trwałej powiatowej wspólnoty.W którymś miejscu mówi , że tym głównym celem ma być usprawnienie działania Urzędu.Ale robione to jest po amatorsku i nienowocześnie.Nie słyszałem o żadnych usprawnieniach zarządczych w Urzędzie , o systemie motywacyjnym, o wyłanianiu w konkursach najlepszych kierowników Wydziałów i jednostek org.A to jeżdżenie w godzinach pracy przez Starostę na skuterze jest śmieszne.

xklxvfdj
xklxvfdj
9 lat temu

Wszyscy ludzie ze starego czy nowego zarządu sie skompromitowali. I żadne wywiady z tv nie pomogą. Oni muszą raz na zawsze odejść z olkuskiej polityki. 4 lata rządów i całkowita kiszka.

stanisław
stanisław
9 lat temu

Dalej tylko skupianie się na starostwie i administrowaniu. A gdzie rozwój, projekty, współdziałanie z innymi powiatami w ramach
subregionu, MRPO. Redakcja Przeglądu Olkuskiego też o to nie pyta?