1lo

5 marca 2017 roku w Zespole Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu odbył się XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Konstytucji RP „Młody Konstytucjonalista”. Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu olkuskiego nie zabrakło przedstawicieli naszego Liceum, którzy wykazali się znakomitą wiedzą w tej dziedzinie i wywalczyli wszystkie trzy miejsca na podium.

I miejsce zdobył Kamil Majda z klasy 3A o profilu matematyczno-fizycznym z językiem angielskim, II miejsce zdobył – Grzegorz Kalarus z klasy 3b o profilu matematyczno-historycznym z wiedzą o społeczeństwie, a III miejsce zdobył Jakub Witecki z klasy 2C o profilu biologiczno – historycznym z językiem angielskim. Opiekunem merytorycznym uczniów był mgr Grzegorz Kaszewski.
Po raz kolejny licealiści z olkuskiej „Jedynki” udowodnili, że uczęszczanie do klasy ścisłej nie stoi na przeszkodzie w osiąganiu sukcesów w rozmaitych konkursach humanistycznych.
I LO to bowiem szkoła kształcąca wszechstronnie dająca wiele możliwości absolwentom zarówno w przedmiotach matematycznych jak i humanistycznych.
Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych osiągnięć!

I LO w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze