Bukowno

262 drużyny, ponad  500 rowerzystów z 27 miejscowości wzięło udział w  dwudziestej pierwszej edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Bukownie.  Organizatorem Rajdu był UKS KUSY oraz MOSiR Bukowno. Od samego początku organizacja tej imprezy odbywa się pod kierownictwem Grażyny Kowiny Świderek

W tym roku piękna pogoda wynagrodziła psikusy z ubiegłego roku. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach mieli do pokonania trasę liczącą około 13 kilometrów. Bardziej niż czas minięcia mety liczył się sam udział w imprezie i przejazd w peletonie.

A ten na trasę prowadzącą ze stadionu MOSiR przez Podlesie i Bór Biskupi wyjechał w jednym kolorze, bowiem wszyscy rowerzyści przed startem otrzymali okolicznościową, oliwkową koszulkę.

Jak co roku na trasę wraz z rowerzystami wyruszył Burmistrz Miasta Mirosław Gajdziszewski oraz jego zastępca Marcin Cockiewicz, a na starcie i mecie kibicował rowerzystom Dyrektor MOSiR Grzegorz Kaczmarzyk.

Na mecie na uczestników czekała kiełbaska. Było malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków oraz dmuchańce. Podczas Imprezy odbył się Piknik rodzinny z Badmintonem.

Punktem kulminacyjnym Rajdu jest konkurs, w którym są do wygrania rowery.

 Szczęśliwymi posiadaczami rowerów zostali:

1/ Szczepan Jakielaszek -Bukowno

2/ Marcin Antkowiak -Bukowno

3/ Dominik Lorek – Sławków

4/ Adam Cieplucha – Bukowno

5/ Janusz Dziuba – Kolonia

 Organizacja była możliwa dzięki dotacji z Gminy Bukowno i wsparciu sponsorów. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Ochotniczej Straży Pożarnej Bukowno Miasto, Ochotniczej Straży Pożarnej Bór Biskupi, Policji, pracownikom MOSiR oraz członkom , Panu Maciejowi Bednarzowi oraz członkom i sympatykom UKS KUSY w Bukownie

Dziękujemy uczestnikom za tak liczne przybycie i udział w XXI edycji Rajdu

Pełna galeria zdjęć na Fb Rodzinny Rad Rowerowy, FB Mosir Bukowno

Zapraszamy za rok 8 wrzesnia 2024. 

Organizatorzy

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze