bratki

Mieszkańcy osiedla Młodych mogą wziąć udział na w konkursie na najładniej zagospodarowany balkon i przydomowy ogródek.

Zgodnie z regulaminem, konkurs polega nie tylko na uporządkowaniu bardziej zaniedbanych miejsc na osiedlu i zadbaniu o własne balkony, ale także przeprowadzeniu akcji propagandowej mającej na celu utrzymanie czystości. – Poprawa estetyki na naszym osiedlu to nie tylko sadzenie kwiatów. Mam nadzieję, że założenia konkursu wezmą sobie do serca właściciele psów i będą sprzątać po swoich pupilach – mówi przewodniczący zarządu osiedla Młodych Jan Durański.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są w każdą środę w Szkole Podstawowej nr 10 w godzinach od 16.00 do 17.00, podczas zebrań Klubu Seniora.

W pierwszej połowie sierpnia komisja konkursowa dokona przeglądu wystroju balkonów i ogrodów. Następnie wyłoni zwycięzców. W regulaminie przewidziano też wyróżnienia. Do wygrania są nagrody pieniężne.

Konkurs organizują: zarząd osiedla Młodych, dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 10 oraz Klub Seniora „Radość”.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jakie zmiany
jakie zmiany
9 lat temu

[quote name=”Wasabi”]Jak powinno wyglądać wzorcowe ocieplenie naszych budynków widać na bloku przy ul. Reja 2 to blok przy budkach handlowych jak się idzie do Stokrotki,tam gdzie mieszka Przewodniczący Rady Nadzorczej OSM Pan Bloch. Zobaczcie w zimie tam nie wiszą sople z dachu bo strop na 100% ocieplony.Jeśli nie chcecie gbura który mieszka w willi i ma gdzieś członków spółdzielni przyjdźcie na Walne Zgromadzenie i pozbądźmy się zakały którego chamstwo jest dobrze znane każdemu kto przekroczył próg jego gabinetu.Dokąd w Zgromadzeniu będą uczestniczyć tylko pracownicy OSM dotąd będziemy lekceważeni i traktowani jak natręci przy upominaniu się o swoje.Czas na zmiany jak twierdził kandydat na burmistrza Pan Piaśnik, czas na zmiany również w OSM.Dość pobierania co miesiąc wynagrodzenia przez członków Rady Nadzorczej przy 3-4 posiedzeniach w ciągu roku.Nikt nie dostaje pieniędzy za darmo.
Dzisiaj o godzinie 16:00 w Hali Sportowej.[/quote]

Jeśli proponujesz „zmiany”w stylu burmistrza Romana Piaśnika, to ja dziękuję za takie zmiany. Drugi raz już nie dam się nabrać.

Danka
Danka
9 lat temu

Nie mogę wyjechac z garazu przy Baczyńskiego bo nie widzę drogi zasąlnianej przez tysiace samochodów stojacych na zakazach przy Baczyńskiego, potem ta akacja przy Chrzanowskiej stara gruba zasłaniająca widocznośc. Czy ktos nad tym panuje? Nie cąłe osiedle zasłane samochodami nie mającymi gdzie stać a tu balkony piękne.
Co do prezesa to go zmiencie bo juz chyba osiągnął kolejny wiek emerytalny i nie ma pomysłów na osiedla. A ocieplane budynki – no cóż sa mieszkańcy wazni i kwa kwa rakwa. Niech czekają latami, a parking przy Krasińskiego – czeka na zrealizowanie zgodnie z obietnica poprzedniej władzy olkuskiej.

Wasabi
Wasabi
9 lat temu

Jak powinno wyglądać wzorcowe ocieplenie naszych budynków widać na bloku przy ul. Reja 2 to blok przy budkach handlowych jak się idzie do Stokrotki,tam gdzie mieszka Przewodniczący Rady Nadzorczej OSM Pan Bloch. Zobaczcie w zimie tam nie wiszą sople z dachu bo strop na 100% ocieplony.Jeśli nie chcecie gbura który mieszka w willi i ma gdzieś członków spółdzielni przyjdźcie na Walne Zgromadzenie i pozbądźmy się zakały którego chamstwo jest dobrze znane każdemu kto przekroczył próg jego gabinetu.Dokąd w Zgromadzeniu będą uczestniczyć tylko pracownicy OSM dotąd będziemy lekceważeni i traktowani jak natręci przy upominaniu się o swoje.Czas na zmiany jak twierdził kandydat na burmistrza Pan Piaśnik, czas na zmiany również w OSM.Dość pobierania co miesiąc wynagrodzenia przez członków Rady Nadzorczej przy 3-4 posiedzeniach w ciągu roku.Nikt nie dostaje pieniędzy za darmo.
Dzisiaj o godzinie 16:00 w Hali Sportowej.

Wasabi
Wasabi
9 lat temu

Straży Miejskiej i Policji karać za niewłaściwe parkowanie.Dotyczy to szczególnie bloku przy ul.Krasińskiego 2.Czy jesteście zadowoleni z ocieplenia waszych stropów na ostatnich piętrach skąd w zimie wiszą ponad metrowe sople nad oknami tak że nie widać sąsiedniego bloku?Nie wspominają że usunięcia ich nie da się doprosić bo odpowiedź administracji jest jedna że tak jest prawie na wszystkich blokach.Z ocieplenia ścian budynków?

Wasabi
Wasabi
9 lat temu

Konkurs na balkony.Brawo.Dzisiaj w hali sportowej o godzinie 16:00 odbędzie się Walne Zgromadzenie członków OSM.Czy jesteście zadowoleni z pracy Pana Prezesa OSM?Czy widzieliście kiedykolwiek Jaśnie Pana Prezesa jak chodzi ze swoimi zarządcami osiedlowymi i kontroluje jak zalewane są sufity balkonów i ściany pod nimi.Jak dba o to żeby wykroić dodatkowe parkingi bo przecież mamy XXI wiek i samochodów są tysiące.Czy ograniczył się tylko do wstawienia tabliczek z literką P żeby łatwiej było

kolo nr 8
kolo nr 8
9 lat temu

Szkoda pieniędzy na takie pierdoły. 3 balkony na całe osiedle.