zakończenie roku małych tancerzy

15 czerwca br. na widowni sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Olkuszu zasiedli zasiedli rodzice, dziadkowie i rodzeństwo członków Sekcji Rytmicznej i Tanecznej, podopiecznych instr. Beaty Nowak. Powodem dla którego zgromadzili się tego dnia w tym miejscu był występ podsumowujący osiągnięcia najmłodszych adeptów sztuki muzycznej i tanecznej przed wakacyjną przerwą w nauce oraz rozwijających talenty zajęciach. Dla swych najbliższych dzieci wykonały piosenkę pt. „Rzeka marzeń” oraz tańce: kaszubskiego szewca, śląską koziorajkę i taniec z gaikiem do piosenki pt. „Maszeruje wiosna”. Ale na tym nie zakończył się pokaz nabytych podczas zajęć w MDK umiejętności. Tego dnia maluchy zaprezentowały się także w grze na instrumentach oraz recytacji wierszyków dedykowanych dla mam, tatusiów, babć i dziadków.

W ostatnim przedwakacyjnym występie brały udział nie tylko podopieczni Sekcji Rytmiczno-Tanecznej, ale również dziecięcej grupy Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Olkuskiej. Na zakończenie liczący sobie od 4 do 8 lat mali artyści rozdali swym rodzicom i dziadkom balonowe serca. Była to ich kolejna po tegorocznych Dniach Olkusza prezentacja przed publicznością.

zakończenie roku małych tancerzy2

15 czerwca br. w MDK wystąpili: Mikołaj Razowski, Ada Wiśniewska, Adaś Sikorski, Ola Cieślik, Antoś Chłosta, Maja Bień, Oliwia Grabowska, Amelka Sawczyńska, Jaś Gądek, Ula Jureczko, Natalka Błasik, Laura Dachowska, Zuzia Chmist, Jaś Chmist, Marta Roch i Zuzia Kulas.

Zapraszamy wszystkie dzieci od października br. do Sekcji Rytmiczno-Tanecznej MOK (od 4 lat) i do dziecięcej grupy ZPiT Ziemi Olkuskiej (od 7 lat).

MOK Olkusz

zakończenie roku małych tancerzy3

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze