nivea dla olkusza

W minionym roku, dzięki tysiącom głosów mieszkańców, w Olkuszu zostało wybudowane Podwórko NIVEA. Jest szansa, żeby powtórzyć ten sukces. Do 12 maja olkuszanie mogą przesyłać do Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu propozycje miejsc, które ich zdaniem są idealne, aby powstało w nich Podwórko Talentów Nivea i spełniają wymogi określone w regulaminie konkursu.
Gmina Olkusz zgłosi jedną lokalizację. Do konkursu mogą przystąpić również publiczne szkoły podstawowe, zespoły szkół, w skład których wchodzi publiczna szkoła podstawowa, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty mieszkaniowe.
Podwórko Talentów NIVEA to nieco zmieniona formuła konkursu Podwórko NIVEA, które organizowane jest przez znaną markę kosmetyków. W 2016 roku Gmina Olkusz zgłosiła teren przy Przedszkolu nr 8 w Olkuszu i dzięki zaangażowaniu społeczności lokalnej lokalizacja zdobyła ilość głosów, gwarantującą wygraną.

– Zachęcam wszystkich do zgłaszania miejsc, spełniających kryteria określone w regulaminie konkursu, które będziemy mogli formalnie zgłosić. W ostatnim czasie nakładem Gminy Olkusz powstało w naszym mieście wiele miejsc rekreacyjnych i cieszą się one dużym powodzeniem. Każda kolejna taka atrakcja wzbogaca ofertę czasu wolnego naszego miasta, dlatego rozważamy możliwość ponownego wzięcia udziału w konkursie – komentuje Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Propozycje można składać do 12 maja 2017 roku osobiście w siedzibie magistratu, a także pisząc na adres poczta@umig.olkusz.pl lub za pośrednictwem profilu Urzędu Miasta i Gminy Olkusz na Facebooku.
Regulamin dostępny na stronie: https://podworko.nivea.pl/regulaminy/regulamin-zgloszen.pdf

UMiG Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Martyna
Martyna
5 lat temu

Najlepszym miejscem zdecydowanie jest dolinka na zapomnianym osiedlu młodych