policja

Zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii usłyszał 34-letni mieszkaniec gminy Olkusz, którego w ubiegły weekend zatrzymali funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego z Komendy w Olkuszu. Mężczyzna posiadał marihuanę. Za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania 34-latka doszło w niedzielę w miejscowości Olkusz. Patrolujący rejon funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn przy jednym z garaży, którzy na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Mundurowi postanowili sprawdzić co jest tego powodem. Podczas kontroli osobistej u jednego z mężczyzn funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Po przeszukaniu garażu okazało się, że wewnątrz znajduje się woreczek strunowy z zawartością ponad 11 gramów suszu. Badanie potwierdziło, że jest to marihuana a 34 –latek przyznał się, że należy do niego. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Olkusz

4
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
4 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
3 Autorzy komentarzy
Tomasz Kotlulekpavv Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pavv
pavv

[quote name=”lulek”][b]Kupowanie i palenie w wymienionych krajach jest legalne.[/b]
Nie jest legalne wwożenie tego dobrodziejstwa na teren CR i RP.[/quote]

W kraju UE za legalnie zarobione pieniądze kupiłem legalnie kilka gram maryśki którą przewiozłem przez otwartą granicę.W czym problem? Aha… akcyzy nie zapłaciłem… bo jej nie ma!
No to po joincie.

Tomasz Kot
olek

Polskie prawo jest chore!
W Polsce w ciągu roku wypalanych jest 40 mld papierosów, czego skutkiem jest około 40 tys. przedwczesnych zgonów, w tym prawie 23 tys. z powodu raka płuca ale za palenie papierosów jakoś nikt nikogo nie wsadza na 3 lata do więzienia :-*

lulek
lulek

[quote name=”pavv”]Wielkie mi mecyje. Ile w końcu tej maryśki było? Może kupił legalnie w Czechach, albo znajomy z Holandii mu przywiózł?[/quote]
[b]Kupowanie i palenie w wymienionych krajach jest legalne.[/b]
Nie jest legalne wwożenie tego dobrodziejstwa na teren CR i RP.

pavv
pavv

Wielkie mi mecyje. Ile w końcu tej maryśki było? Może kupił legalnie w Czechach, albo znajomy z Holandii mu przywiózł?