policja

Zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii usłyszał 34-letni mieszkaniec gminy Olkusz, którego w ubiegły weekend zatrzymali funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego z Komendy w Olkuszu. Mężczyzna posiadał marihuanę. Za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania 34-latka doszło w niedzielę w miejscowości Olkusz. Patrolujący rejon funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn przy jednym z garaży, którzy na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Mundurowi postanowili sprawdzić co jest tego powodem. Podczas kontroli osobistej u jednego z mężczyzn funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Po przeszukaniu garażu okazało się, że wewnątrz znajduje się woreczek strunowy z zawartością ponad 11 gramów suszu. Badanie potwierdziło, że jest to marihuana a 34 –latek przyznał się, że należy do niego. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Olkusz

4
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
4 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
3 Autorzy komentarzy
oleklulekpavv Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pavv
pavv

Wielkie mi mecyje. Ile w końcu tej maryśki było? Może kupił legalnie w Czechach, albo znajomy z Holandii mu przywiózł?

lulek
lulek

[quote name=”pavv”]Wielkie mi mecyje. Ile w końcu tej maryśki było? Może kupił legalnie w Czechach, albo znajomy z Holandii mu przywiózł?[/quote]
[b]Kupowanie i palenie w wymienionych krajach jest legalne.[/b]
Nie jest legalne wwożenie tego dobrodziejstwa na teren CR i RP.

olek
olek

Polskie prawo jest chore!
W Polsce w ciągu roku wypalanych jest 40 mld papierosów, czego skutkiem jest około 40 tys. przedwczesnych zgonów, w tym prawie 23 tys. z powodu raka płuca ale za palenie papierosów jakoś nikt nikogo nie wsadza na 3 lata do więzienia :-*

pavv
pavv

[quote name=”lulek”][b]Kupowanie i palenie w wymienionych krajach jest legalne.[/b]
Nie jest legalne wwożenie tego dobrodziejstwa na teren CR i RP.[/quote]

W kraju UE za legalnie zarobione pieniądze kupiłem legalnie kilka gram maryśki którą przewiozłem przez otwartą granicę.W czym problem? Aha… akcyzy nie zapłaciłem… bo jej nie ma!
No to po joincie.