basen mosir

10.08 w sobotę Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z ratownikami WOPR zaprasza na zawody pływackie, które odbędą się na terenie Kompleksu Basenowo – Rekreacyjnego OSW „Czarna Góra” Wprawdzie kończą się upały, ale dzięki temu zawodnicy będą mieli cały basen dla siebie. Woda, która w ostatnich dniach osiągnęła temperaturę 28° C nie powinna się zbytnio wychłodzić, więc warunki do pływania idealne.

Zawody rozpoczną się o godz. 10.30, a zapisy na poszczególne konkurencje od godz. 10:00. Na dużym basenie można wystartować w następujących kategoriach:
na dystansie: – 50 m  z podziałem na kobiety i mężczyzn w przedziałach wiekowych:  szkoły  podstawowe, gimnazja i open.    
na dystansie: – 200 m  sztafeta pływacka – drużyny maksymalnie 4 osobowe.

 

W „brodzikach” będą zorganizowane gry i zabawy dla najmłodszych.

Dodatkową atrakcją sobotniego pobytu na Kompleksie będzie Patrol Summer Cars Party czyli dwa obrandowane samochody Renault Capture na pokładzie, których nie zabraknie zaproszeń na SCP, wlep, gadżetów rozdawanych przez urocze hostessy. Patrol będzie u nas gościł w godzinach 15.00 -16.30.

Z początkiem lipca ruszyła II edycja akcji pro-społecznej Wrzuć Bezpieczny Bieg, której finałem będzie właśnie  Summer Cars Party. 7-8 września na lotnisku sportowym Muchowiec, odbędzie się siódma edycja SCP największego i najbardziej zaskakującego show motoryzacyjno-muzycznego w naszej części Europy. SCP to jedna z  nielicznych okazji, aby zobaczyć tysiące zmodyfikowanych i sportowych samochodów w jednym miejscu, spróbować sił w zawodach na ¼ mili, wziąć udział w rywalizacji starannie wyselekcjonowanych samochodów o tytuł tuningowego numeru 1 w kraju oraz zawodach car-audio. Na uczestników SCP czeka jeszcze wiele innych atrakcji, a informacje na ten temat można znaleźć na www.scp.pl. Najświeższe Informacje o imprezie i patrolu, zdjęcia, ciekawostki motoryzacyjne i zapisy do zawodów: www.facebook.com/summercars i/lub www.scp.pl

Mimo, iż prognozy pogody nie zachęcają do „plażowania” na basenie, zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach i zabawie.

Tekst nadeslany przez MOSiR Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze