policja

W środę w Bolesławiu i Olkuszu znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. 

-Po godz. 10.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o zwłokach mężczyzny znajdujących się w kompleksie leśnym w Bolesławiu, przy drodze krajowej 94. Okazał się nim być zaginiony dnia 3 września 2018 roku 50-letni olkuszanin. Obecny na miejscu prokurator wykluczył udział osób trzecich. Ciało mężczyzny zostało przekazane rodzinie. Kilkanaście minut  później przechodzień zawiadomił nas, że w samochodzie na jednym z olkuskich osiedli zauważył ciało mężczyzny. Na miejsce wezwano prokuratora i grupę dochodzeniowo-śledczą. Ciało zostało zabezpieczone do zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie. – mówi oficer prasowy KPP w Olkuszu st. asp. Katarzyna Matras.

Jak informuje policja, trwają czynności zmierzające do okoliczności, w jakich doszło do jego śmierci. 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
...
...
5 lat temu

[quote name=”Balbin”]Wiecie co zmieniło się w Olkuszu po zmianie władzy na PiS???…[/quote]
Zauważyłem że za czasów PiS w szeregach policyjnych już nie ma takiej chamówy jak to było za PO-PSL
Zdarzają się jeszcze pojedyncze przypadki prześladowania zwykłych obywateli, których sprawcami są resortowcy, ale statystycznie się już poprawiło, ale podobno są braki w kadrach. Może dlatego że się już trzebi chamów i nie zamiata tyle pod dywany komend co za PO-PSL..

ciekawy
ciekawy
5 lat temu

ten w Olkuszu z poderzniętym gardłem a ten w Bolesławiu w jakim stanie?

theon
theon
5 lat temu

[quote name=”Sherlock”]Czy to nie podejrzane? Dwa tragedie śmiertelne przed jakimś wiecem na rynku w Olkuszu w czwartek?[/quote]
– no tak ! Siepacze z olkuskiego KODu zaczęli partyzantkę po lasach 😀 Aleś ich rozgryzł ! 😀

Aleksander
Aleksander
5 lat temu

W Bolesławiu i Olkuszu znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. Na razie NIE JEST ZNANA ICH TORZSAMOŚĆ.

Po godz. 10.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o zwłokach mężczyzny znajdujących się w kompleksie leśnym w Bolesławiu, przy drodze krajowej 94. OKAZAŁ SIĘ NIM BYĆ zaginiony dnia 3 września 2018 roku 50-letni olkuszanin (…)

wiem, wiem tekst był aktualizowany ale czy wstępu nie dało się również zmienić ? Jak widać dziennikarstwo to bardzo trudna profesja, zwłaszcza dla pracowników przeglądu olkuskiego.

Sherlock
Sherlock
5 lat temu

Czy to nie podejrzane? Dwa tragedie śmiertelne przed jakimś wiecem na rynku w Olkuszu w czwartek?

Balbin
Balbin
5 lat temu

Wiecie co zmieniło się w Olkuszu po zmianie władzy na PiS???Kilka lat temu jadąc w stronę Krakowa między skrzyżowaniem na Wolbrom a skrzyżowaniem przy Pakuskiej namierzyli mi 71 km/h.Oczywiście był mandat i punkty karne.Stali na przystanku na przeciwko os.Słowików(Smerfów).Na drugim pasie od Krakowa do Dąbrowy nie było ograniczenia.W ubiegłym roku jechałem od Krakowa w stronę Dąbrowy i znowu złapali mnie na suszarkę.Były 2 pomiary73 i drugi 71 km/h.Znowu zapłaciłem mandat i były punkty karne.Dowiedziałem się że na pasie od Dąbrowy w stronę Krakowa nie ma już ograniczenia prędkości i nie ma też tam terenu zabudowanego.Zażartowałem -no ale jak jechałem w tamtą stronę widziałem że bloki dalej stoją jak stały i nic się nie zmieniło.No tak ale tam stoi teraz znak ograniczenia do 70 km/h..Gdy nie było tam znaku obowiązywała prędkość do 50 km/h..No a teraz ograniczenie do 50 jest na tym krótkim odcinku po 2 stronie.Jednak za rządów dobrej zmiany coś się zmieniło na dobre-odpowiedział i to bardzo dużo.Oczywiście dla was Policjantów tak bo macie nową rzekę pieniędzy.Bo na tym krótkim odcinku tysiące kierowców nawet nie pomyślą że obowiązuje prędkość do 50 km/h bo nie ma tu żadnego znaku.Uśmiechnął się tylko i powiedział .Do widzenia i życzę przyjemnej podróży.Grzeczny Policjant bo pewny swojej pracy-pilnując takiej rzeki kasiory!!!!

Palin
Palin
5 lat temu

Faktycznie powinni beemą jeździć po lesie i dbać w ten sposób o bezpieczeństwo bo jeżdżenie po DK94 i łapanie piratów to nie dbanie o bezpieczeństwo.

pavv
pavv
5 lat temu

Za to nieoznakowana beema zamiast dbać o bezpieczeństwo mieszkańców szalała z nielegalną kamerką po DK94.

Amadeusz
Amadeusz
5 lat temu

Żeby tylko nie okazało się że jakiś wariat naoglądał się kryminałów, i teraz szaleje.

P X T
P X T
5 lat temu

Może nie chcieli się przedstawić albo tłumaczyli się że nie mają dokumentów przy sobie a przy tym doszło do pyskówki a potem do rękoczynu,
nerwówka i sytuacja wymknęła się „spod kontroli”. Dużo nie trzeba.