orbita - krakow 040

Najmłodsza drużyna Orbity Bukowno znowu triumfuje! Powód do dumy jest tym większy, że rywalem bukowian była Wisła Kraków. Drużyny rozegrały dwa mecze na stadionie przy Reymonta w Krakowie. Wisła została pokonana w obydwu spotkaniach.

 

To był futbol na najwyższym poziomie. Mimo że były to mecze towarzyskie, chłopcy walczyli o każdy metr boiska, często doprowadzając nawet do starć na pograniczu przepisów. Stworzyli też wiele sytuacji podbramkowych. W końcu posypały się też gole. Aż trudno uwierzyć, że na boisku byli… ośmio- i siedmiolatkowie. W Krakowie walczyła bowiem drużyna rocznika 2006/2007 pod wodzą trenera Radima Zouhara.

Rywal wystawił dwa zespoły, natomiast po stronie Orbity w obu meczach zagrali wszyscy chłopcy. Niesieni dopingiem rodziców, pokazali charakter na boisku i sprawili – nie tylko im – wspaniały prezent. Po znakomitej, trzymającej od początku do końca w napięciu walce oba mecze wygrali 6:4 i 7:5.

W drużynie Orbity zagrali: Patryk Curyło, Łukasz Trepka, Bartosz Płonka, Paweł Szmidt, Marcel Stempel, Borys Woźniczko, Aleksander Królik, Igor Gałka, Filip Blecharczyk, Dominik Blecharczyk, Hubert Niklas, Jan Tomczyk, Stanisław Przychodko, Kacper Wojdyło i Dominik Głowacki.

Tekst: Akademia Piłkarska Orbita

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
orbita 2006
orbita 2006
8 lat temu

mecz odbył się na bocznym boisku Wisły Kraków i był grą towarzyską dlatego nie znamy składu drużyny Wisły,zdjęcie pochodzi od rodziców będących na tym spotkaniu.Mecz sędziował trener Wisły.Artykuł poświęcony jest rocznikowi 2006 i nie codziennie gramy z Wisłą dlatego chcieliśmy się tym pochwalić.Chłopcy nie grają agresywnie ale w każdy mecz wkładają 100% zaangażowania i nie twierdzimy że są najlepsi w powiecie a jak przegrają na pewno też się pochwalimy.Ziomka z Bukowna zapraszamy na treningi chłopaków tam odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.

L. P.
L. P.
8 lat temu

[quote name=”ziom”]jestem kibicem i mam parę pytań .dlaczego nie podano składu- drużyny wisły i kto tu mówi o sparingu ? to zdjęcia z turnieju, notabene wygranego przez drużynę z Krakowa. i jeszcze jedno pytanie gdzie wyniki przegranych meczy i turniejów przez oorbiite co wstyd się przyznać ,a może jestescie najlepsi w powicie. ziomek z bukowna czeka na odpowdz . jak nie to cała prawda o j.t. bez sciemy.[/quote]
Jeśli to prawda co piszesz to ciekawe co by powiedzieli organizatorzy turnieju w Krakowie po przeczytaniu takiego artykułu. :-*

fan sportu
fan sportu
8 lat temu

Też słyszałem, że o tym klubie pisze się tylko same pozytywy. Nigdy o przegranej. A jeszcze słyszałem, że grają jak na dzieci bardzo agresywnie i tu by się zgadzało to co napisano w artykule, cytuję: „często doprowadzając nawet do starć na pograniczu przepisów”.

ziom
ziom
8 lat temu

jestem kibicem i mam parę pytań .dlaczego nie podano składu- drużyny wisły i kto tu mówi o sparingu ? to zdjęcia z turnieju, notabene wygranego przez drużynę z Krakowa. i jeszcze jedno pytanie gdzie wyniki przegranych meczy i turniejów przez oorbiite co wstyd się przyznać ,a może jestescie najlepsi w powicie. ziomek z bukowna czeka na odpowdz . jak nie to cała prawda o j.t. bez sciemy.