LKS Śledziejowice – Spójnia Osiek 1 – 2 (1 – 1)
Spotkania z ostatniej kolejki futbolowych rozgrywek piątej ligi zostały przeniesione o tydzień, jednak z uwagi na dobry stan boiska w Śledziejowicach tamtejsza drużyna zagrała ze Spójnią Osiek.
W ten sposób zawodnicy z Osieka udanie zakończyli jesienne zmagania na murawie, pokonawszy gospodarzy 1 – 2. Zmaganiom piłkarzy towarzyszyła ładna, jak na tę porę roku, pogoda.
Pierwsze minuty gry upłynęły spokojnie. Pierwszą szansę mieli gospodarze, ale Zięba zbyt mocno przymierzył z wolnego.

Ze strony gości bliski zmiany wyniku był Ziarno i niewiele zabrakło, by piłka – po jego kornerze – załopotała w siatce. Do futbolówki doszli piłkarze Śledziejowic – za faul Kołodziejczyka na Strojku sędzia podyktował „jedenastkę”, którą na gola pewnie zamienił Kwaśniak. Murawę musiał opuścić Kołodziejczyk, który za ten faul zobaczył drugą w tym spotkaniu żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną. Zdobywca pierwszej bramki szybko ponownie uderzał na bramkę Spójni, trafiając w bramkarza. Bardziej ofensywnie zaczęli grać przyjezdni. Kilkakrotnie sprawdzali formę bramkarza Śledziejowic, który uległ w samej końcówce tej części meczu. Wypuszczonej przez niego piłki dopadł Ziarno i pewnie wpakował ją do bramki Mastalerza. Po bramce do szatni piłkarze z Osieka schodzili z boiska w zdecydowanie  lepszych humorach.
Po zmianie stron boiskowy wigor odzyskali goście, którzy za wszelką cenę chcieli wywieźć ze Śledziejowic komplet punktów. Przed szansą stanął w 58. minucie Mróz, ale Mastalerz wykazał się refleksem. Co nie udało się Mrozowi, świetnie wykonał Kordaszewski. Po kornerze Porębskiego głową skierował futbolówkę między słupki. Przez kolejnych kilka minut obaj bramkarze mieli okazję się wykazać – Mastalerz m. in. po uderzeniach Kasprzyka, a Kubiczek po strzałach Strojka i Kubicy. Bliżsi podwyższenia wyniku byli goście, a najwięcej krwi napsuł im Kasprzyk. Kapitan Spójni najpierw przymierzył jednak w Mastalerza, a za kolejnym razem spudłował.
Bramki: Kwaśniak 21′ (karny), Ziarno 45′, Kordaszewski 59′.
Sędziował: Lucjan Wesołowski (Oświęcim)
Żółte kartki: Kubica, Enmanov – Kołodziejczyk, Kordaszewski, Tukaj
Czerwona kartka: Kołodziejczyk 20 (za drugą żółtą)
Śledziejowice: Mastalerz – Kubica (83′ Myszkowski), Maliński, Hiller (87′ Drab), Bursa – Zięba (46′ Kruczek), Pieńkowski, Żuchowicz, Makieła (64′ Enmanov) – Strojek, Kwaśniak.
Spójnia: Kubiczek – K.Glanowski, Kordaszewski, Kołodziejczyk, D.Glanowski – Ziarno, Mróz, Kasprzyk, Porębski (90′ Szwagrzyk) – Bieda (64′ Gawełczyk), Tukaj.