Policyjne komunikaty

paragraf blachaPoszukiwani świadkowie uszkodzenia znaku C-9
Policjanci z Olkusza poszukują świadków uszkodzenia znaku drogowego C-9 „nakaz jazdy z prawej strony” oraz słupka przy znaku drogowym znajdującego się na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Zederman. Osoby posiadające informacje nt. tego zdarzenia proszone są o telefoniczny kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie, nr tel. 32-6478 236 lub 997.

Znaleziono motocykl Marki Dirt Bike. Właściciel proszony jest o jego odbiór
Olkuska policja poszukuje właściciela motocykla marki Dirt Bike koloru czarno-pomarańczowego. Motocykl został znaleziony na terenie kompleksu leśnego w Olkuszu. Właściciel proszony jest o telefoniczny kontakt z policjantem, nr tel. 32-6478- 225 lub 997.

KPP Olkusz

Komentarze  

nie kapuś
+8 #4 nie kapuś 2017-04-18 17:07
donosić na policję? żeby być wzywanym po sądach na świadka? gdyby to jeszcze jakieś nagrody chociaż maskotki albo słodycze za to rozdawali za obywatelską postawę... ;-) ja tam nic nie widziałem....ale jak ktoś lubi sie bawić w detektywa,ma dużo czasu (przesłuchanie trwa z godzinke dwie....później w sądzie też trza czekać z 4 godziny) i coś widział to niech zgłasza :lol: znak wart stówe a uruchamiana jest cała machina biurokratyczna kosztująca podatników ....no ile? pewnie więcej :lol:
a propo znaków może byście tak poprawili krzywy znak na ul. Rabsztyńskiej ??? wygląda jakby miał się za chwilę przewrócić :D zaraz go wiatr porwie 8)
Cytować | Zgłoś administratorowi
PXT
+6 #3 PXT 2017-04-18 15:38
Największa umiejętność policji to apelowanie do społeczeństwa i pewnie by to społeczeństwo chętnie reagowało na apele nawet narażając się w swoim środowisku na zarzut konfidencji, chociaż w niektórych sprawach byłoby to oczywiste spełnianie obywatelskiej powinności, ale po szybkiej analizie nie wymagającej wiele wnikliwości dochodzi się do wniosku że nie warto, bo nie dosyć, że człowiek robi sobie kłopot, to w akcie dziękczynienia również może zostać poddany "sankcjom karnym" zwłaszcza gdy natrafi na jakiegoś kretyna z którego nie zdołano oczyścić policyjnych szeregów, a którego w razie wpadki się jeszcze zaciekle broni no bo w końcu należy do uprzywilejowanej władzuchniej kasty, której tacy pożyteczni kretyni bronią na pierwszej linii frontu utworzonej między nią a społeczeństwem.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Wiesław Zacło
+6 #2 Wiesław Zacło 2017-04-18 12:34
Cytuję ssssssss:
Podziwiamy samozaparcie policji w znalezieniu sprawcy uszkodzenia znaku C-9 w Zedermanie w m-cu styczniu. Życzylibyśmy sobie, aby w każdej sprawie była taka konsekwentna.

Sprawcę też prosimy do przyprowadzenia na KPP Olkusz do dyżurnego policjanta na dyżurce.
Cytować | Zgłoś administratorowi
ssssssss
+11 #1 ssssssss 2017-04-18 09:41
Podziwiamy samozaparcie policji w znalezieniu sprawcy uszkodzenia znaku C-9 w Zedermanie w m-cu styczniu. Życzylibyśmy sobie, aby w każdej sprawie była taka konsekwentna.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!