mistrzostwa tarnów 2019 2

W dniu 30 marca br. w Hali Widowiskowo-Sportowej Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbyły się  Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Kumite, w których z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate z Olkusza i Wolbromia startowało 5 zawodników: Olaf Niewiara, Szymon Palusiński, Kacper Marszałek, Aleksandra Miska, Olgierd Niewiara, przygotowanych przez Sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan, który na zawodach pełnił funkcję sędziego maty oraz Sensei Kingę Skalniak 1 dan, która pełniła funkcję trenera i opiekuna kadry.

Obsługę fotograficzną Mistrzostw pełniła Pani Marta Skalniak. W zawodach wystartowało 211 zawodniczek i zawodników z 17 klubów. Mistrzostwa stały na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Organizatorem Mistrzostw był Tarnowski Klub Sportowy Oyama Karate na czele z Sensei Dariuszem Hachajem 4 dan.

Zawody rozegrano pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa, Pana Romana Ciepieli, przy finansowym wsparciu Miasta Tarnowa i Grupy Azoty S.A.

W Mistrzostwach udział wzięli m.in.: członkowie Zarządu Związku: Hanshi Jan Dyduch 8 dan i Shihan Andrzej Pierzchala 7 dan, lider Kyokushin Matsushima w Polsce, Sensei Robert Wyciszkiewicz 4 dan oraz Pani Maria Dyduch, dyrektor OYAMA PFK.
Sędzią Głównym był Shihan Paweł Pajdak 6 dan (Sosnowiec), Wiceprezes Zarządu Związku.
Zawodnikom gratulujemy podjęcia wyzwania i zdobytych medali a rodzicom i opiekunom za owocną współpracę. OSU !!!

mistrzostwa tarnów 2019 1

Wyniki:
Chłopcy 8-10 lat, do 35 kg
1. Palusiński Szymon, Wolbrom

Dziewczęta 8-10 lat, do 35 kg
1. Miska Aleksandra, Olkusz

Juniorzy młodsi 12-14 lat, pow. 55 kg
2. Niewiara Olaf, Olkusz

Chłopcy 8-10 lat, do 25 kg
2. Marszałek Kacper, Wolbrom

Do strefy medalowej nie dostał się Olgierd Niewiara.

Przed nami Mistrzostwa Polski w OYAMA PFK w Kumite 13.04-14.04.2019 roku w Krakowie.
Gratulujemy OSU !!!

OYAMA Karate

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze