Jordan Zakliczyn – Spójnia Osiek 3-2 (1-0)
Wyjazdowe spotkanie z Jordanem Zakliczyn zakończyło się porażką dla zespołu z Osieka. Spójnia nie była w stanie pokonać gospodarzy, którzy od 39. minuty grali w dziesiątkę. Po 12 kolejkach Osiek plasuje się na 7. miejscu w tabeli z dorobkiem 19 punktów.
Po kwadransie gry na prowadzenie wyszli gospodarze. Tyczyński uporał się z Kubiczkiem i do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Zmieniła się za to liczba zawodników na murawie. Obrońca miejscowych, Grzybek, w ciągu 39 minut gry zebrał dwie żółte kartki i uszczuplił szeregi swojej drużyny.

Goście zaraz po przerwie wyrównali, a bramkę na wagę remisu zdobył w 49. minucie Kasprzyk. Kilkanaście minut później grający trener Spójni Tukaj w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Jordana. Przyjezdni nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia. W 65. minuice udanie główkował Panuś i już było 2-2. Losy spotkania rozstrzygnął Rozwadowski. W końcówce dwukrotnie okazję do wyrównania mieli goście. Najpierw Tukaj przymierzył w bramkarza Zakliczyna, następnie Kordaszewski minimalnie chybił.

Kolejne spotkanie Spójnia rozegra u siebie w sobotę 23 października o godz. 14.30 z Wróblowianką Wróblowice.
1-0 – Mateusz Tyczyński 15′, 1-1 – Piotr Kasprzyk 49, 1-2 – 63′ Daniel Tukaj, 2-2 –  Konrad Panuś 65′, 3-2 – Bartosz Rozwadowski 72′.
Żółte kartki: Ślusarczyk, Grzybek  –  K.Glanowski, Tukaj, Gocyk, Kołodziejczyk
Czerwona kartka: 39′ Grzybek (za dwie żółte)
Sędziował: Mariusz Bocoń (Żabno)
Jordan: Blak – Grzybek, Panuś, Sikora, Ptasiński – Stryszowski, Rozwadowski, Kosałka, Jaśkowiec – Tyczyński (60′ P.Grzesiak), Ślusarczyk (78′ Piotrowicz).
Spójnia: Kubiczek – K.Glanowski (46′ D.Glanowski), Gocyk, Kordaszewski, Kołodziejczyk – Mączka (60′ Szewczyk), Ziarno, Kasprzyk, Porębski (78′ Bieda) – Marcin Mróz (75′ Tomaszewski), Tukaj.