Olkuska Straż Miejska oraz Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Olkuszu już po raz piętnasty zwracają się do wszystkich, którzy chcą sprawić radość dzieciom potrzebującym wsparcia. Zdarza się, że w naszych domach leżą zabawki, z których nasze pociechy już nie korzystają. Niekiedy są to również nieużywane już przybory szkolne lub sprzęt sportowy. Przed nami Mikołaj i Święta. Chcielibyśmy, aby te przedmioty, jeśli są w dobrym stanie i mogą służyć jeszcze komuś innemu, znalazły nowych użytkowników. Zapewniamy, że sprawią potrzebującym olbrzymią radość! Podarować można zabawki, gry, książki, przybory szkolne (np. kredki, farby itp.) i sprzęt sportowy. Dzieci potrzebują szczególnie przyborów szkolnych i sprzętu sportowego.
Od chwili ukazania się tego apelu do pierwszych dni grudnia oczekujemy na Wasze dary w siedzibie Straży Miejskiej w Olkuszu, Rynek 1, tel. 647-89-00.

Pomóżmy spełnić dziecięce marzenia! Każdy może zostać Świętym Mikołajem!

Tekst: Straż Miejska w Olkuszu

Fot. Edycja akcji w 2012 roku

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bezrobotny
bezrobotny
10 lat temu

Będą mówić o prawach dziecka a jednocześnie doprowadzać do nędzy w rodzinach przez likwidowanie państwowych miejsc pracy, bo praca u prywaciarza to wyzysk i poniżenie. Dziecko potrzebuje szanowanego zarabiającego godnie rodzica a nie waszych wyżebranych paczek!

Bezrobotny
Bezrobotny
10 lat temu

To władza zgotowała dzieciom taki los. Nie ma nic gorszego jak pozbawienie kogoś pracy. I urzędasy dobrze o tym wiedzą. Sobie zapewnili etaty i to na posadkach państwowych, co dzisiaj jest luksusem.

fanjarmacznegostrażn
fanjarmacznegostrażn
10 lat temu

najprzystojnieszy miejski straznik w stercie gałganków

PXT
PXT
10 lat temu

Przecież używane pluszaki to może być siedlisko bakterii.

DD
DD
10 lat temu

Pluszki to zagrożenie dla środowiska! Ich produkcja a potem zaśmiecanie nimi to katastrofa! Dzieciom chorym potrzebne jest czyste powietrze, źródlana woda, pachnące łąki itd.

honorowy dziad
honorowy dziad
10 lat temu

urzędasy to chociaż za 1% swoich panstwowych dochodów powinni kupic dzieckom nowe zabawki a nie zbierac stare.Co to za prezent stary mis z oberwanym uchem, albo wyjeżdzony resork.

ekologia
ekologia
10 lat temu

Toż to sterta odpadów! Ludzie są coraz to głupsi!