bal_1_lo

4 lutego br. w restauracji „Victoria” odbył się Jubileuszowy Bal Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego  w Olkuszu. Karnawałowa zabawa była okazją do wspomnień i spotkania wielu pokoleń. Bal rozpoczął się pięknym polonezem.

Gości powitała Dyrektor Szkoły mgr Irena Majda słowami: „Całe życie jest wspólną bal_i_lo_olkuszpodróżą, a miłymi przystankami w drodze są takie spotkania jak to- jubileuszowe, zwłaszcza gdy towarzyszą nam przyjaciele. Dziękuję więc Państwu za przyjęcie naszego zaproszenia i za udział w tej niezwykłej podróży. Życzę Państwu wspaniałej zabawy tego wieczoru, wzruszeń wywołanych wspomnieniami, radości z odzyskanego czasu…”.

Wspaniała zabawa świadczy o wielkiej więzi absolwentów tej zacnej szkoły. I Liceum Ogólnokształcące w ubiegłym roku świętowało 95-lecie istnienia, a tegoroczny bal kończył uroczyste jubileuszowe obchody. Przybyli goście bawili się do rana przy dobrej muzyce i wspólnych zabawach prowadzonych przez wodzireja. Goście mieli także okazję wpisać się do pamiątkowej jubileuszowej księgi, zrobić wspólne zdjęcia i powspominać lata spędzone w liceum. Absolwenci obiecali spotkać się na kolejnym balu za pięć lat w setną rocznicę powstania szkoły.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mirek
mirek
12 lat temu

[quote name=”PIPI”][quote name=”aga”]: 😀 byłam ,potwierdzam,że było cudownie…[/quote]
Nie nie byłem, nie potwierdzam, że było cudownie, ale stwierdzam, że mogło być dużo, dużo lepiej, tak mi się wydaje. Co wy na to???[/quote]

Pipi jestes cudowna 😉

PIPI
PIPI
12 lat temu

[quote name=”aga”]: 😀 byłam ,potwierdzam,że było cudownie…[/quote]
Nie nie byłem, nie potwierdzam, że było cudownie, ale stwierdzam, że mogło być dużo, dużo lepiej, tak mi się wydaje. Co wy na to???

aga
aga
12 lat temu

: 😀 byłam ,potwierdzam,że było cudownie…