oyama karate zadroże 217

W dniu 9 grudnia 2017 r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Zadrożu pod Honorowym Patronatem Posłanki na Sejm RP Lidii Gądek oraz Wójta Gminy Trzyciąż Pana Romana Żelaznego odbyła się VIII Jurajska Olimpiada OYAMA Karate Dzieci i Młodzieży. 

 

W Olimpiadzie udział wzięło ponad 100 zawodniczek i zawodników ćwiczących w Jurajskim Klubie Oyama Karate w Olkuszu z powiatu olkuskiego i krakowskiego. Na zakończenie zawodów najlepszym zawodnikom puchary wręczali Wójt Gminy Roman Żelazny, Przewodniczący Rady Gminy Trzyciąż Lucjan Gajda oraz Pani Bożena Kościej Dyrektor BiOAK Gminy Trzyciąż.

Organizatorem Olimpiady był Jurajski Klub OYAMA Karate w Olkuszu z Sensei Kazimierzem Skalniakiem 4 dan na czele, który współpracował z Dyrektor SP w Zadrożu Renatą Żelazną Panią Nauczycielką SP w Zadrożu Anną Kozioł oraz Dyrektor BiOAK – Panią Bożeną Kościej.Organizatorzy składają podziękowania przedstawicielom Rady Rodziców SP w Zadrożu oraz Panu Grzegorzowi Furgalińskiemu za pomoc i przygotowanie smacznego obiadu. Rodzicom i osobom towarzyszącym dziękujemy za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę.

Bardzo sprawnie zawody prowadziła Pani Marta Skalniak oraz Pan Grzegorz Furgaliński. Dziękujemy również wszystkim sędziom na czele z Sensei Kingą Skalniak 1 dan i zawodnikom za liczny udział. Przed nami egzamin na wyższe stopnie, ferie w Krynicy i przygotowania do MP w Kumite i Kata oraz zawodów regionalnych OSU !!!

Oyama Karate

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Romuald
Romuald
5 lat temu

„Może „Romuald” przyłączy się do pracy i też coś z tego będzie miał? „
Pani Zofio! Dlatego w naszym kraju niekoniecznie Ci co powinni są na odpowiednim miejscu. Jako zaangażowana w takich rozdaniach,niech Pani wejdzie w skórę zawodnika – przeciwnika, który widzi jak sprawiedliwie sędziują sędziowie. Wystarczy wysłuchać reakcję widzów oglądających walki młodego Furgalińskiego ze swoimi zawodnikami. Myśli Pani, że on (ojciec i syn) o tym nie wie. I to nie jest tak, że Pan Furgaliński coś z tego ma. Ten Pan w sposób bardzo „moderacja – pomówienie”, promuje swego syna. A uczciwy Pan Sensei; -patrzy na to i nie grzmi!!!

1234
1234
5 lat temu

[quote name=”Romuald”]”Organizatorzy składają podziękowania przedstawicielom Rady Rodziców SP w Zadrożu oraz Panu Grzegorzowi Furgalińskiemu za pomoc i przygotowanie smacznego obiadu.” Kogo zatem może dziwić fakt, że „moderacja – pomówienie”????[/quote]
Dobre spostrzeżenie hahahahahahahahaha. Interesy, interesiki.

ZofiaZ
ZofiaZ
5 lat temu

[quote name=”Romuald”]”Organizatorzy składają podziękowania przedstawicielom Rady Rodziców SP w Zadrożu oraz Panu Grzegorzowi Furgalińskiemu za pomoc i przygotowanie smacznego obiadu.” Kogo zatem może dziwić fakt, że „moderacja – pomówienie”????[/quote]
Może „Romuald” przyłączy się do pracy i też coś z tego będzie miał? Satysfakcję na przykład, albo pojęcie ile trzeba zabiegów, żeby cokolwiek zorganizować, a potem jeszcze wysłuchiwać malkontentów i zazdrośników…

Romuald
Romuald
5 lat temu

„Organizatorzy składają podziękowania przedstawicielom Rady Rodziców SP w Zadrożu oraz Panu Grzegorzowi Furgalińskiemu za pomoc i przygotowanie smacznego obiadu.” Kogo zatem może dziwić fakt, że „moderacja – pomówienie”????