emeryci umig1

W miłej i serdecznej atmosferze upłynęło doroczne spotkanie burmistrza Romana Piaśnika z emerytowanymi urzędnikami Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu. Organizowane w siedzibie magistratu spotkania mają na celu integrować liczne grono emerytowanych pracowników tej jednostki. Stanowią także okazję do złożenia życzeń przez burmistrza i omówienia najważniejszych wydarzeń minionego roku zarówno w urzędzie, jak też w całej gminie.

Informacje o przeprowadzce ze starej części budynku i remonty pokoi oraz korytarzy zainteresowały licznie przybyłych gości, którzy w murach Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu spędzili wiele lat swojego życia, pracując na rzecz mieszkańców. – W ostatnich tygodniach opuściliśmy najstarszą część Urzędu i przenieśliśmy pracowników do głównego budynku. Podjąłem decyzję, aby przy tej okazji wyremontować pokoje, by zwiększyć komfort pracy naszych urzędników, ale też mieszkańców, którzy przychodzą do nas załatwiać swoje sprawy. Zrobiliśmy nowe szafy na korytarzach, w większości pokoi wycyklinowaliśmy parkiety, pomalowaliśmy ściany. Myślę, że niebawem wszystkie prace będą na ukończeniu – opowiadał burmistrz Roman Piaśnik. Włodarz Olkusza zaznaczył również, że pomimo wielu obciążeń finansowych, na bieżąco spłacane jest zadłużenie gminy z poprzednich lat, realizowane są inwestycje komunalne i przedsięwzięcia społeczne.

emeryci umig2

Burmistrz Roman Piaśnik omówił również najważniejsze wyzwania, jakie czekają gminę w tym roku. Do nich z całą pewnością należą reforma edukacji i zaplanowane liczne zadania inwestycyjne.

UMiG Olkusz

emeryci umig3

 

emeryci umig4

8
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
8 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
MłodyRomualdech, łza sie kręci...nick Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Młody
Młody

Czy to prawda że w Olkuszu pojawiła się jakaś „grypa jelitowa” i że jest bardzo wiele przypadków zachorowań podobnie jak w lutym ubiegłego roku ?

Romuald
Romuald

Cosik mało tych emerytowanych, chyba, że to jest ten pierwszy sort. Ale czemu wszyscy (za wyjątkiem tych co prowadzą własną działalność gospodarczą) są tacy smutni. Może przewrotnie za Smoleniem; – bo już nie mogą przyjść do pracy??

ech, łza sie kręci
ech, łza sie kręci

jedyny zakład pracy w Olkuszu gdzie emeryci mogą się spotkać przy ciasteczku

...
...

nick
nick

Podziwiam Pana Burmistrza Romana Piaśnika, świetny mówca i dobry gospodarz.

wreszcie u siebie
wreszcie u siebie

nareszcie nasz ……….. znalazł towarzystwo które podziela jego zapał do pracy

skrzat
skrzat

A pod stołem paki mikołajowe?

hgw
hgw

Plenum PZPR – reaktywacja.