czytelnicy pytaja

W lipcu rozpoczął się remont ul. Przemysłowej w Olkuszu. Jednak jak szybko się zaczął, tak szybko zakończył, pozostawiając zerwany na odcinku kilkunastu metrów asfalt i wyrwy wielkości księżycowych kraterów. Co dalej z remontem? 

Odpowiada rzecznik prasowy UMiG Olkusz Michał Latos:
Prace zostały wznowione pod koniec sierpnia. W ramach obecnie wykonywanego etapu na odcinku ok. 85 m zostanie wykonana kanalizacja deszczowa, krawężniki i nawierzchnia asfaltowa. Liczba etapów uzależniona będzie od bieżących możliwości finansowych gminy oraz innych realizowanych inwestycji, gdyż realizacja całości zadania szacowana jest na 3 800 000 zł brutto. Całe zadanie przewiduje budowę odwodnienia, oświetlenia ulicznego, chodnika oraz wykonanie jezdni.

Chcesz uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie? Nie wiesz, do kogo się z nim zwrócić? Napisz do nas! Zachęcamy do zadawania pytań, które w imieniu Czytelników przekazujemy kompetentnym osobom. Odpowiedzi zamieszczamy na naszych łamach. Nie komentujemy odpowiedzi, a wnioski pozostawiamy Czytelnikom.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lineker
lineker
6 lat temu

piękne wrażenia gdy się tam jedzie, raczej to mi wygląda na rozryty nieład niż na zorganizowany remont ale co ja mogę wiedzieć nie znam się. Jak tak mają kawałek po kawałku robić to może lepiej odłożyć, zebrać kasę i raz a dobrze wyremontować?

Andi
Andi
6 lat temu

Najlepiej zaorać i tak zostawić takie prace to ja też umiem wykonać moim traktorem i pługiem za wiele mniejsze pieniądze i to w jedną godzinę.