deblowy tenis-001

30. września odbyły się deblowe mistrzostwa Olkusza w tenisie ziemnym. Od kilku lat stało się tradycją, że imprezą, która kończy letni sezon tenisowy jest turniej deblowy. Dwukrotnie większa ilość zawodników na korcie niż przy grze singlowej wpływała na dobrą atmosferę i sprzyjała podsumowaniu tego bogatego w wydarzenia czasu na otwartych kortach. Turniej miał charakter międzypokoleniowy, bez podziału na kategorie wiekowe.

Rywalizacja na korcie jak zwykle wywoływała spore emocje, które tylko dodawały powodów do radości i podsycały dobrą atmosferę imprezy. Pierwsze cztery pary walczyły o zwycięstwo w grupie, grając systemem każdy z każdym. O zaciętości i wyrównanym poziomie może świadczyć fakt, że o zwycięstwie w każdym z sześciu meczy grupowych decydował super tie break. Losy turnieju decydowały się do ostatniego meczu.

 

Wyróżnionych zostało pierwszych sześć par: I m. Paweł Pomierny i Tomasz Musiorski,  II m. Paweł Pieczyrak i Dariusz Pieczyrak,  III m. Michał Gryszka i Sebastian Krzeczowski,  IV m. Rafał Krawczyk i Tomasz Bocianowski,  V m. Witold Ostręga i Dariusz Krawczyk,  VI m. Janusz Piasny i Rafał Drzewiecki.

Ostatnia impreza w sezonie to czas na podziękowania. Organizatorem, który zapewnia piłki, puchary, dyplomy i nagrody na wszystkie imprezy tenisowe w roku jest MOSiR Olkusz, za co składam na ręce Dyrekcji i Pracowników  podziękowania w imieniu wszystkich tenisistów korzystających z miejskich kortów.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze