W olkuskiej hali sportowej  gościli najlepsi żacy i młodzicy z Małopolski. Zawodnicy z 23 zespołów rywalizowali w Drużynowych Mistrzostwach Żaków i Młodzików w Tenisie Stołowym, zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu we współpracy z Krakowskim Okręgowym Związkiem Tenisa Stołowego. Mali gracze z Uczniowskich Klubów Sportowych walczyli o awans do zawodów półfinałowych, które odbędą się w Stalowej Woli. Powiat olkuski reprezentowali zawodnicy tylko jednego Uczniowskiego Klubu Sportowego – z Jaroszowca.

Kamil Nowak i Kacper Majewski, przygotowani przez Barbarę i Henryka Swędziołów, uplasowali się w grupie żaków na czwartym miejscu.
Zarówno w gronie dziewcząt, jak i chłopców, w grupach żaków awans wywalczyli zawodnicy LUKS Sobolik Sobolów oraz UKS Płomień Limanowa. W kategorii młodzików w półfinałach zagrają dalej UKS Agra Olesno oraz UKS Płomień limanowa, natomiast w kategorii młodziczek najlepsze okazały się dziewczyny z UKS Rokicie I Szczytniki i UKS Magnum Koźmice Wielkie. Zwycięzcy odebrali puchary i dyplomy.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze