dzien seniora bogucin6

Starsi mieszkańcy Bogucina Małego co roku spotykają się na wspólnej zabawie z okazji Dnia Seniora. Tegoroczna impreza tradycyjnie odbyła się w świetlicy Miejskiego Ośrodka Kultury.

 -Początek Nowego Roku jest zawsze czasem szczególnych spotkań, podczas których wspominamy to co minęło i wybiegamy myślami w przyszłość. Ale jest to przede wszystkim czas, kiedy staramy się być razem w gronie rodziny, przyjaciół, znajomych. Pragnę złożyć w imieniu własnym i Rady Sołeckiej najserdeczniejsze życzenia długich lat życia  w zdrowiu i spokoju wszystkim Seniorkom i Seniorom – witał gości sołtys Mieczysław Osuch.

Na początku spotkania minutą ciszy uczczono pamięć zmarłych w minionym roku seniorów: Eugeniusza Domagały, Marii Stanek i Józefa Skibińskiego.

W tym roku mieszkańcy bawili się w rytmie cygańskich i góralskich melodii w wykonaniu zespołu z Klucz „Tercet z duszą”. W części artystycznej gościom zaprezentowała się również pięcioletnia Zuzia Probierz.

W organizacji Dnia Seniora pomogli sponsorzy: Zbigniew Piłka z „Elmontelu”, Adam Żyła z „Plastmetu”, Czesław Szczepara z „Grafitu”, Stanisław Adamczyk z „Elopolu” oraz radni: Grzegorz Tomsia i Andrzej Wójcik.

dzien seniora bogucin1

dzien seniora bogucin2

dzien seniora bogucin3

dzien seniora bogucin4

dzien seniora bogucin5

dzien seniora bogucin7

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
nnoorrii Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
nnoorrii
nnoorrii

Gratuluje panie sołtysie Osuch. Jak sie chce to można.