5

27 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbył się wernisaż wystawy „Miasto innym okiem – Olkusz”. Projekt fotograficzny Zielonego Kadru, autorstwa Marty Pietrzyk, to cykl ukazujący różne miasta Małopolski Zachodniej zgodnie z wizją grupy fotografów i hobbystów fotografii. 

Jeden cykl ukazuje wizję jednego miasta – dziś bohaterem był Olkusz. Otwarta właśnie w MOK wystawa fotografii miejskiej ma na celu zwrócenie uwagi na zalety i problemy miasta.

1

Ukazanie poprzez fotografię artystyczną przestrzeni miejskiej, kultury, przyrody i architektury zaowocowało interesującą wystawą, którą można oglądać w holu MOK do 31 sierpnia.

3

Zebranych przywitał Michał Mączka, Kierownik Działu Artystycznego. Wystawę poprzedziła krótka projekcja, po której przedstawili się autorzy fotografii: Marta Pietrzyk, Łukasz Ćmiel, Marcin Ptak, Edyta Marchewka, Wojciech Winiarczyk, Anna Niewiadomska, Katarzyna Leszczyńska-Kaszuba, Jakub Nabiałek, Marcin Andrukowicz.

10

Miłą niespodzianką, jak wisienka na torcie, był krótki występ przygotowany przez Grupę Teatralną MOK, Glutaminian Sodu.
Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy – pięknych i ciekawych zdjęć w nietypowych ujęciach i interesującej kolorystyce.

MOK Olkusz

2

4

6

7

8

9

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze