dzien pomorzany

Na os. Pomorzany dzieci co roku mogą liczyć na piknik z okazji ich czerwcowego święta. Zmienił się Zarząd Osiedla, nie zmieniły się jednak zwyczaje. Już po raz kolejny, maluchy miały szansę na świetną zabawę, a atrakcji naprawdę nie brakowało.

W minioną sobotę program animacyjny dla dzieci przygotowała Grupa Teatralna „Takt”. Na boisku przy miejscowej szkole podstawowej pojawiła się Myszka Miki, Minionek, a także inni bohaterowie z bajek. Pomysłowość animatorów nie miała granic. Dzieci tańczyły, brały udział w zabawach z chustą klanzy, goniły za bańkami mydlanymi, a także rozbijały piniatę z wizerunkiem angry birda, z której później wysypały się cukierki. Na zakończenie odbył pokaz zumby, a mieszkańcy mogli skosztować kiełbaski z grilla oraz lodów.

Wszystkie atrakcje dla dzieci były oczywiście bezpłatne, a oprócz teatralnych animacji na dzieci czekało malowanie buziek oraz balonowe zwierzaki cudaki. Były także konkursy z nagrodami oraz zaproszenie na przyszłoroczny Osiedlowy Dzień Dziecka. – Cieszymy się z frekwencji, a także z pogody. Mamy nadzieję, że nikt nie opuścił imprezy bez uśmiechu na ustach. Dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom – mówi Paweł Piątek, Przewodniczący Zarządu Osiedla Pomorzany.

{joomplu:53312}{joomplu:53266}{joomplu:53288}

 

3
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
3 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
PISmamaGabi2706 Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PIS
PIS

Kiedy dzień dziecka na Pakusce????

mama
mama

Moje dzieciaki były mega zadowolone – niestety za Pani Basi (wiecznie naburmuszonej i …….bez komentarza) Łaskawiec nie było takich imprez. Teraz tylko pogońmy Pana włodarza i załoge – lucynke kulawik , dutkiewicza i lubaszke i w końcu na pomorzanach bedzie normalnie.

Gabi2706
Gabi2706

Potwierdzam, zabawa udana, już czekamy na przyszłoroczną imprezę dla dzieci 🙂