1

9 marca olkuszanki nadal świętowały. Tym razem Roman Piaśnik, Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz oraz Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zaprosili panie na koncert krakowskiego zespołu Rifformacja.

Kobiety potrafią dobrze się bawić i radośnie świętować – sala była pełna.

2

Burmistrz Roman Piaśnik złożył paniom serdeczne życzenia. -Dzięki wam nasze życie jest pełniejsze i piękniejsze… – powiedział. Zgodziłyśmy się z nim wszystkie.

3

Dyrektor MOK Beata Soboń zapowiadając zespół coverowy Rifformacja przypomniała, że Sebastian Owczarek to olkuszanin, który zaczynał swoją przygodę artystyczną w Miejskim Ośrodku Kultury, w Pracowni Teatralnej Stanisławy Szarek oraz Pracowni Muzycznej Wiesława Barana.

4

Koncert był dynamiczny, widowiskowy, stroje piękne, kobiety tańczące, śpiewające i grające – prześliczne. Dziękujemy Rifformacji: Szymonowi, Asi, Sebastianowi, Kasi, Grzegorzowi, Maćkowi, Justynie i Dominikowi. Owacje i bisy w pełni zasłużone!

5

Panie ożywione i w doskonałych nastrojach opuszczały salę widowiskową… a tu – niespodzianka! Na schodach zaczaiło się na nie trzech przystojnych mężczyzn z naręczami fioletowych tulipanów od firmy Fiber.

6

Poczęstunek i szampan dopełniły szczęścia, a wygrane w konkursach były wisienką na torcie.

7

Nadal trwały Targi Zdrowia i Urody, przybyły nowe firmy.

8

Na stanowiskach trwały Oriflame, Akademia WSB reprezentowana przez Sebastiana Korzeniowskiego, firma Forever, która o aloesie wie wszystko oraz Spółdzielnia Socjalna Małopolanin kusząca wyrobami z całkiem legalnych konopi siewnych.

9

Nowi wystawcy to firma kosmetyczna Ladies & Gentlemen oraz firma Ringana Sport, a także Medical Center Senejko z Klucz zapewniająca kompleksowe usługi medyczne. Tego wieczoru wiele osób skorzystało z darmowych masaży oraz porad.

10

Ponieważ i Dzień Kobiet kiedyś minąć musi, pozostaje nam oczekiwać na równie atrakcyjny za rok.

MOK Olkusz

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o