1

8 marca. Możecie sobie pokpiwać z Dnia Kobiet, ale kochamy to święto! Od rana widać panie z kwiatami, kierowcy z uprzejmym gestem przepuszczają je na pasach, a Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu dopina przygotowania na ostatni guzik, żeby o osiemnastej powitać przybywające tłumnie kobiety.

Pełna sala czeka na „Kino na szpilkach”, czyli w tym roku film „Zabawa, zabawa”, ale jeszcze przed seansem Piotr Skrzynecki wyławia posiadaczki szczęśliwych miejsc, aby wręczyć im nagrody „happy seats” ufundowane przez firmę Miralex.

2

W holu Targi Zdrowia i Urody. Stoiska przygotowują się na zakończenie seansu, kiedy z kina wypłyną setki kobiet zaciekawionych produktami, pragnących fachowych porad i chcących skorzystać z darmowych usług.

4

Firma Forever jest w stanie udowodnić cudowne działanie aloesu.

5

Aleksandrowicz Studio zawsze ma pełne ręce roboty, bo to i manicure, i badanie skóry głowy oraz włosów, i dopasowanie gamy kolorów do typu urody…

6

Agnieszka Zub Permanent Makeup Studio pracuje na naturalnych barwnikach i potrafi odsunąć widmo codziennego makijażu w daleką przyszłość.

7

Kuroliszka produkuje przeróżne wyroby inspirowane tematyką leśną.

8

Włóczkolandia to skarbnica wszystkiego, co można zrobić na drutach.

9

Oriflame nie trzeba przedstawiać, można było obejrzeć mnóstwo kosmetyków i skorzystać z porad.

10

Spółdzielnia Socjalna Małopolanin kusiła wyrobami z konopi.

11

Sebastian Korzeniowski z Akademii WSB tak skutecznie zachęcał do studiowania, że lada moment zabraknie miejsc…

12

Obok kawiarni pojawiło się cukiernicze niebo. To domowe wypieki, którymi częstowała Karolina, żona Michała cierpiącego na mocno zaawansowanego glejaka. Potrzebne jest wsparcie finansowe na leczenie w Niemczech, i kto mógł, chętnie pomagał.

13

W kawiarni czekały napoje, słodycze i lampki wina.

14

Kiedy trzysta rozbawionych kobiet opuściło salę kinową, w drzwiach czekała je pierwsza niespodzianka. Fioletowe tulipany przekazane przez firmę Fiber.

15

Potem Piotr Skrzynecki i Joanna Mączka-Morawska losowali szczęśliwe numery biletów, a firmy biorące udział w Targach wręczały ufundowane przez siebie nagrody.

16

Było mnóstwo śmiechu i gwaru, wszystkie kobiety wyglądały na szczęśliwe, a czekały na nie kolejne nagrody w konkursie muzycznym przeprowadzonym przez Piotra Skrzyneckiego i Łukasza Węglarza.

17

Wieczór był bardzo udany, bo udane wieczory to specjalność MOK.

MOK Olkusz 

3

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze