2

Dzień Rodziny to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu naszej szkoły. W czerwcu, zgodnie z wieloletnią tradycją dzieci i rodzice uroczyście obchodzili swoje święto. Imprezę rozpoczęły uczennice klasy V Kinga Kudła i Emilia Rogal prezentując swoje talenty wokalne w piosence angielskiej.

Jak co roku Pani Dyrektor Beata Furman przedstawiła liczne osiągnięcia uczniów w konkursach artystycznych, przedmiotowych i sportowych w roku szkolnym 2016/2017. Uczeń klasy V Oliwier Kasprzyk zaprezentował ,,Trójkołowy Elektryczny Łazik Magnetyczny” za którego otrzymał Tytuł ,,Ambasadora Szkolnej Wynalazczości 2017” oraz Mini Patent Urzędu Patentowego RP w IV edycji ogólnopolskiego konkursu dla młodych wynalazców i konstruktorów, którego organizatorami są Urząd Patentowy RP, Polska Akademia Dzieci oraz Muzeum Techniki i Przemysłu w Warszawie, pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

 

5

 

Na scenie nie zabrakło cieszącego się ogromną sympatią publiczności szkolnego teatrzyku ,,BAJKOLUDKI”, który i tym razem nie zawiódł. Przedstawienie pt. ,,O królewnie, piekarczyku i pieczeniu chleba. Francuskie dyrdymały i sztuka pieczenia chleba” zostało nagrodzone hucznymi brawami. Tego dnia szkolna scena należała także do zespołu tanecznego. Zarówno młodsza jak i starsza grupa taneczna świetnie prezentowała się w tańcu nowoczesnym.

7

 

Dzieci z klasy III i IV podziękowały swoim rodzicom piosenkom. Uczniowie wspaniale zaprezentowali swoje talenty: teatralne, taneczne, wokalne. Uwieńczeniem spotkania było wspólne odśpiewanie przez całą brać uczniowską ,,Sto lat”. Po wzruszających występach na scenie dodatkową atrakcją dla małych i dużych uczestników Dnia Rodziny był pokaz iluzji i magii, dzięki któremu przenieśliśmy się do świata czarów. Uroczystość przebiegła w ciepłej i miłej atmosferze.

SP w Braciejówce

1

3

4

6

8

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze